Macaulay Culkin powrócił do roli Kevina w reklamie Google Assistant

Sergiusz Kurczuk
20.12.2018 10:44
Macaulay Culkin powrócił do roli Kevina w reklamie Google Assistant Fot. IGN/YouTube

Macaulay Culkin powrócił do tytułowej roli z filmu "Kevin sam w domu" na potrzeby humorystycznej reklamy Google Assistant. Jak aktor wypadł jako Kevin po 28 latach od premiery świątecznego hitu?

Film "Kevin sam w domu" to jedna ze świątecznych tradycji w wielu krajach, a w szczególności w Polsce. Od wielu lat hit w reżyserii Chrisa Columbusa króluje w święta Bożego Narodzenia w niejednym polskim domu. Firma Goolge postanowiła sięgnąć po ten świąteczny klasyk, by stworzyć reklamę usługi Google Assistant. Jak po 28 latach od premiery filmu Macaulay Culkin prezentuje się w parodii "Kevina samego w domu"?

Macaulay Culkin jako Kevin sam w domu w reklamie Google Assistant

Jakiś czas temu napisaliśmy artykuł dotyczący strat poniesionych przez rodzinę McCallisterów. Eksperci z firmy ubezpieczeniowej oszacowali szkody i przy okazji zauważyli, że dom rodziców Kevina był bardzo słabo chroniony. Gdyby McCallisterowie żyli w XXI wieku, wyglądałby to zupełnie inaczej. Możemy się o tym przekonać dzięki parodii "Kevina samego w domu", prezentującej zalety usługi Google Assistant.

Jak widać, androidowa wersja Siri byłaby skutecznym towarzyszem młodego Kevina. Niestety 28 lat temu usługi pokroju Google Assistant pojawiały się jedynie w filmach science fiction. W zabawnej reklamie widzimy, nie tylko słynny dom McCallisterów, ale pojawiają się słynne wątki z filmu "Kevin sam w domu" - główny bohater się goli - tym razem naprawdę, skacze po łóżku, i ogląda film "Aniołowie o brudnych twarzach". Kiedy nadchodzi wieczór, pod dom podjeżdża znajoma furgonetka. Kevin za pomocą Google Assistant uruchamia swoje pułapki i rabusie decydują się nie powtarzać błędów sprzed 28 lat i odpuścić sobie świąteczne włamanie.

"Kevin sam w domu" - w święta 2018

Twórcy reklamy stworzyli bardzo ciekawy materiał umiejętnie łączący klasykę świątecznego kina z możliwościami Google Assistant. Kto wie, być może w dobie wszechobecnych remake'ów i kontynuacji tworzonych po wielu dekadach od premiery oryginału, kiedyś zobaczymy kolejne przygody Kevina McCallistera. Co byście powiedzieli na "Kevina samego w domu" w stylu "Logana" z Culkinem w roli głównej?

Zanim jednak to nastąpi, musimy cieszyć się oryginałem z lat 90., który tym razem, jak co roku trafi na antenę Polsatu. "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany 24 grudnia 2018 roku o godzinie 20:05.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.