Macie PlayStation Plus? To dostaniecie 50 gier Ubisoftu za darmo

18.07.2022 17:03
Macie PlayStation Plus? To dostaniecie 50 gier Ubisoftu za darmo Fot. materiały prasowe/Ubisoft

Trzeba przyznać, że "gratis" to uczciwa cena. Poznajcie szczegóły nowej oferty PS+ i Ubisoftu.

Ubisoft+ Classics - nowa oferta dla użytkowników PlayStation Plus

Sony poinformowało na swoim oficjalnym blogu, że na przestrzeni kolejnych miesięcy użytkownicy PlayStation Plus Premium i Extra będą mieli dostęp do ponad 50 darmowych gier z katalogu Ubisoftu. 

Polecamy

Jak czytamy, Ubisoft do końca roku chce dodać jeszcze ponad 20 gier do swojego bogatego już katalogu Ubisoft+ Classics. Obecnie użytkownicy PlayStation Plus Premium i Extra mają dostęp do 27 pozycji z szerokiej biblioteki Ubi, ale na przestrzeni kolejnych miesięcy liczba ma ulec znacznemu powiększeniu.

Z oficjalnego oświadczenia Ubisoft wynika:

Ubisoft+ Classics ruszyło z ofertą 27 produkcji Ubisoftu, na czele z grami Assassin's Creed Valhalla, The Division i For Honor, a także klasykami w postaci Child of Light, Far Cry 3 Blood Dragon, Watch Dogs oraz Werewolves Within. Planujemy jednak rozszerzyć bibliotekę do ponad 50 tytułów do końca 2022 roku.

Ubisoft potwierdził również, ze pierwsza transza nowych tytułów w ramach ich usługi Classics zadebiutuje już 19 lipca 2022 roku. Dzięki niej, użytkownicy PS+ Premium i Extra otrzymają darmowy dostęp do gier z serii Assassin's Creed - mowa o The Ezio Collection, Black Flag (wraz z dodatkiem Freedom Cry), Unity i Rogue Remastered. Nie brzmi to źle.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.