Maciej Musiał obok Toma Hollanda i Letitii Wright. Aktor trafił na listę 30 Under 30 magazynu Forbes

Sergiusz Kurczuk
14.02.2019 17:19
Maciej Musiał|undefined Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magazyn Forbes docenił Macieja Musiała, umieszczając go na europejskiej liście najbardziej obiecujących ludzi rozrywki przed 30 rokiem życia. 

Chociaż Maciej Musiał był do niedawna znany jedynie fanom serialu "Rodzinka.pl", niedługo ma szansę usłyszeć o nim cały świat. Przynajmniej według redaktorów magazynu Forbes, którzy zdecydowali, że młody aktor zasługuje na miejsce w europejskim zestawieniu 30 Under 30 2019. To lista, na której figurują nazwiska najbardziej obiecujących ludzi przed 30 rokiem życia. Twórcy 30 Under 30 biorą pod uwagę 10 różnych branż, obejmujących między innymi sztukę, sport, gry, czy przedsiębiorczość. 24-letni aktor znalazł się w kategorii rozrywka obok słynnych przedstawicieli różnych dziedzin sztuki. 

Przeczytaj także

Maciej Musiał na liście 30 Under 30 magazynu Forbes

O tym, kto trafi do rankingu, decydują eksperci Forbesa i następnie zgłaszają swoje nominacje. Posługując się doświadczeniem w danej dziedzinie, zauważają młodych obiecujących ludzi, którzy odnieśli sukces jeszcze przed 30-tką. W zestawieniu znajdują się między innymi Tom Holland, Letitia Wright, Daniel Radcliffe, Lily James, George Ezra, Mura Masa czy Anya Taylor-Joy

Musiał poinformował o swojej obecności na 30 Under 30 za pośrednictwem Instagrama, gdzie opisał swoją przygodę ze światem filmu. 

Jak widać, nie zawsze było lekko, ale ciężka praca i talent sprawiły, że Musiałowi udało się zainteresować swoją osobą amerykański magazyn. Aktor nie jest jedynym Polakiem, który trafił do zestawienia 30 Under 30 2019. W kategorii sport i gry znalazł się Mateusz Tomaszkiewicz z CD Projekt, a w kategorii zdrowie i opieka medyczna pojawił się doktor Mateusz Hołda odpowedzialny za badania w kierunku zrozumienia budowy ludzkiego serca. 

Maciej Musiał podbije Hollywood?

Jak na młody wiek Musiał ma dość bogatą filmografię. Gra w filmach i serialach od najmłodszych lat. Na małym ekranie zadebiutował w serialu "Prawo miasta" z 2017 roku. Na dużym w filmie "Futro" z tego samego okresu. Prawdziwą popularność przyniosła mu jednak rola Tomka w "Rodzince.pl". Swój talent pokazał w filmie "Mój biegun", gdzie wcielił się w kilkunastoletniego Janka Melę. W 2018 roku zagrał w pierwszym polskim seriali Netfliksa pod tytułem "1983", którego był pomysłodawcą i producentem. Dostał również angaż do powstającego serialu "Wiedźmin"

Jak widać, zagraniczni twórcy już zwrócili uwagę na Musiała. Ranking magazynu Forbes potwierdził, że młody aktor ma potencjał, na zostanie prawdziwą gwiazdą. Nie wykluczone, że po sukcesie "Wiedźmina" do Musiała odezwą się producenci z Hollywood i niedługo zobaczymy go na dużym ekranie w amerykańskiej superprodukcji. To nie pierwszy sukces polskiego aktora w ciągu ostatnich miesięcy. Joanna Kulig i Tomasz Kot zostali docenieni przez cały świat dzięki swoim występom w filmie "Zimna wojna". Natomiast Rafał Zawierucha wcielił się w Romana Polańskiego w najnowszej produkcji Quentina Taantino i nie jest to jego ostatnie słowo w amerykańskim przemyśle filmowym.

>>Zobacz też: "Wiedźmin" - Bagiński o Cavillu: to duży gość, nie chcę z nim zadzierać<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.