Pogoda
24.03.2020 11:11

Madonna nago w wannie nazywa koronawirusa "wielkim wyrównywaczem" [DZIWNE WIDEO]

Królowa Popu ściągnęła na siebie falę krytyki, gdy opublikowała kontrowersyjne wideo nawiązujące do pandemii koronawirusa.

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock

Wielu celebrytów wypowiada się w kwestii pandemii koronawirusa. Nie każdy robi to jednak umiejętnie. Królowa Popu spotkała się z miażdżącą krytyką po tym, jak opublikowała szokujące wideo niejako wychwalające obecną sytuację. Nic zresztą dziwnego, w końcu nazwanie COVID-19 "wielkim wyrównywaczem" nie mogło zostać przyjęte przychylnie.

Madonna nago w wannie nazywa koronawirusa "wielkim wyrównywaczem" [DZIWNE WIDEO]

Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna to temat często poruszany przez gwiazdy światowej sławy. Jedni przeznaczają spore sumy na walkę z wirusem, inni publikują filmiki mające na celu zachęcić ich fanów do pozostania w domach i stosowania się do środków bezpieczeństwa. Zdarzają się jednak przypadki znacznie bardziej kontrowersyjne. Pierwszym z nich była aktorka Vanessa Hudgens, dla której publikacja nagrania, w którym stwierdziła, że "wszyscy przecież kiedyś umrzemy", skończyła się falą krytyki. W jej ślady poszła teraz Madonna, która rozwścieczyła swoich fanów szokującym nagraniem.

Rihanna walczy z koronawirusem. Przekazała fortunę na walkę z pandemią
Rihanna walczy z koronawirusem. Przekazała fortunę na walkę z pandemią
Przeczytaj także Rihanna walczy z koronawirusem. Przekazała fortunę na walkę z pandemią

Królowa Popu opublikowała wideo, na którym widnieje nago w wannie pełnej płatków róż. Już ten fakt wystarczył, by wywołać burzę. Jednak to słowa piosenkarki okazały się największym problemem, którego nawet jej najwięksi miłośnicy nie mogą przełknąć. Madonna nazwała bowiem koronawirusa "wielkim wyrównywaczem", wobec którego każdy z nas stał się równy. Po fali krytyki, jaka polała się w komentarzach, nagranie zostało usunięte. W internecie jednak nic nie ginie. 

"

COVID-19 nie liczy się z tym, jak bardzo jesteś bogaty, sławny, zabawny ani inteligentny. Nie obchodzi go gdzie mieszkasz, ile masz lat i jak niesamowite historie masz do opowiedzenia. COVID-19 to wielki wyrównywacz. To, co jest w nim tak straszne, jest też wspaniałe. Staliśmy się sobie równi na wiele sposobów. Tak jak śpiewałam w "Human Nature" - płyniemy tą samą łodzią. Jeśli ona zatonie, na dno pójdziemy wszyscy razem. "

Foto: Everett Collection/ East News
Foto: Everett Collection/ East News
Przeczytaj także J.K. Rowling zniosła prawa autorskie do "Harry'ego Pottera". Wspomaga tak walkę z koronawirusem

Oburzeni internauci wytykali piosenkarce, że jest ostatnią osobą, która może mówić o równości w społeczeństwie. Komentujący zgodnie twierdzili, że bogate gwiazdy mają znacznie ułatwioną sytuację. W końcu ktoś, kogo stać na własny respirator ma znacznie większe szanse, niż "szary obywatel". 

Zobacz też: "Pandemia koronawirusa przyspiesza" - nowe oświadczenie szefa WHO 

Tagi: Newsy koronawirus