Majka Jeżowska mistrzynią #hot16challenge? Internauci są zachwyceni jej rapem [WIDEO]

13.05.2020 11:09
Majka Jeżowska mistrzynią #hot16challenge? Internauci są zachwyceni jej rapem [WIDEO] Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/ EastNews

Słynna polska wokalistka wzięła udział w charytatywnym wyzwaniu #hot16challenge i zachwyciła całą Polskę. Okrzykniętą ją zwyciężczynią całego przedsięwzięcia.

#hot16challenge cieszy się coraz większą popularnością. Udział w nim wzięli już między innymi Dawid Podsiadło, Agnieszka ChylińskaJanusz Korwin-Mikke, a nawet prezydent Polski, Andrzej Duda. Do akcji dołączyła się właśnie Majka Jeżowska i zdaniem internautów "pozamiatała", prezentując najlepszy występ do tej pory.

Majka Jeżowska mistrzynią #hot16challenge? Internauci są zachwyceni jej rapem

#hot16challenge to charytatywna akcja mająca na celu zebranie funduszy na rzecz polskiej służby zdrowia, która prowadzi bohaterską walkę z koronawirusem. Słynna polska wokalistka, znana przede wszystkim z utworów "A ja wolę moją mamę" i "Wszystkie dzieci nasze są", dołączyła do wyzwania i - zdaniem internautów - spisała się znakomicie.

Przeczytaj także

W utworze Majka Jeżowska przyznała, że podjęła wyzwanie, gdyż jej ojciec był lekarzem z powołaniem. Wykonanie wokalistki spotkało się z tak pozytywnym odbiorem przez słuchaczy, że pojawiły się już głosy koronujące ją na absolutną mistrzynię #hot16challenge.

Jeśli i wy chcecie dołożyć swoją cegiełkę do pomocy polskim lekarzom i szpitalom, możecie to zrobić wpłacając datek za pośrednictwem strony www.siepomaga.pl.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.