Pogoda
13.05.2020 11:09

Majka Jeżowska mistrzynią #hot16challenge? Internauci są zachwyceni jej rapem [WIDEO]

Słynna polska wokalistka wzięła udział w charytatywnym wyzwaniu #hot16challenge i zachwyciła całą Polskę. Okrzykniętą ją zwyciężczynią całego przedsięwzięcia.

Foto: Tadeusz Wypych/REPORTER/ EastNews
Foto: Tadeusz Wypych/REPORTER/ EastNews

#hot16challenge cieszy się coraz większą popularnością. Udział w nim wzięli już między innymi Dawid Podsiadło, Agnieszka ChylińskaJanusz Korwin-Mikke, a nawet prezydent Polski, Andrzej Duda. Do akcji dołączyła się właśnie Majka Jeżowska i zdaniem internautów "pozamiatała", prezentując najlepszy występ do tej pory.

Majka Jeżowska mistrzynią #hot16challenge? Internauci są zachwyceni jej rapem

#hot16challenge to charytatywna akcja mająca na celu zebranie funduszy na rzecz polskiej służby zdrowia, która prowadzi bohaterską walkę z koronawirusem. Słynna polska wokalistka, znana przede wszystkim z utworów "A ja wolę moją mamę" i "Wszystkie dzieci nasze są", dołączyła do wyzwania i - zdaniem internautów - spisała się znakomicie.

Jerzy Bralczyk
Jerzy Bralczyk
Przeczytaj także Prof. Bralczyk zinterpretował rap Andrzeja Dudy. O co chodzi z tym "ostrym cieniem mgły"?

W utworze Majka Jeżowska przyznała, że podjęła wyzwanie, gdyż jej ojciec był lekarzem z powołaniem. Wykonanie wokalistki spotkało się z tak pozytywnym odbiorem przez słuchaczy, że pojawiły się już głosy koronujące ją na absolutną mistrzynię #hot16challenge.

Co sądzisz o #hot16challenge w wykonaniu Majki Jeżowskiej?

Jeśli i wy chcecie dołożyć swoją cegiełkę do pomocy polskim lekarzom i szpitalom, możecie to zrobić wpłacając datek za pośrednictwem strony www.siepomaga.pl.

Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska
Przeczytaj także Nosowska opowiedziała na rap Andrzeja Dudy. Nagrała prześmiewczy tryptyk na Instagramie
Tagi: Newsy koronawirus