Majka Jeżowska o głośnej imprezie urodzinowej Piaska: "Nergal wrzucił nagranie, mimo że prosiliśmy, aby nie nagrywał"

31.03.2021 13:37
Majka Jeżowska Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Majka Jeżowska prosiła Nergala, by nie nagrywał urodzin Piaska, na których goście wykrzykiwali "j***ć PiS i Konfederację". Stało się jednak inaczej.

Zacznijmy od początku - 6 stycznia 2021 Andrzej Piaseczny obchodził swoje 50. urodziny. Muzyk zorganizował huczną imprezę, na którą zaprosił Nergala i Majkę Jeżowską. Na imprezie urodzinowej goście skandowali m.in. "j***ć PiS i Konfederację", a nagranie z tego zajścia w sieci umieścił Nergal. Majka Jeżowska w wywiadzie dla JastrząbPost wyznała, że muzyk Behemotha był proszony, by nie publikował tych nagrań.

Polecamy

Majka Jeżowska o głośnej imprezie urodzinowej Piaska: "Nergal wrzucił nagranie, mimo że prosiliśmy, aby nie nagrywał"

Wokalistka wyjaśniła w wywiadzie, że nagranie z przekleństwami opublikowane przez Nergala pochodzi z początku imprezy, gdy goście byli trzeźwi:

Sugerują, że była to jakaś impreza patologiczna, że nie wiadomo, co się tam działo. A to był początek imprezy, gdzie wznosiliśmy toast za jubilata wspaniałym winem, które sam kupił.

Polecamy

Co więcej, Majka Jeżowska wyznała, że Nergal wrzucił nagranie z imprezy nie zważając na prośbę, by tego nie robił:

Oprócz tego, że była to prywatna impreza i nikt nie powinien wrzucać filmików z prywatnej imprezy do sieci, ale znając Adasia, który niczego się nie boi, i ma wszystko gdzieś, wrzucił, pomimo że prosiliśmy, aby nie nagrywał.

Polecamy

Na drugi dzień okazało się, że nagranie krąży po sieci i wybuchła niezła afera, bo Andrzej Piaseczny pracuje w TVP, a na wideo słychać jak jego goście krytykują polski rząd:

Ja to zobaczyłam dopiero na drugi dzień. Było tak fajnie u Andrzeja, że nikt nie patrzył w telefon. Gdybym patrzyła z nudów, to bym zobaczyła, że jestem oznaczona i bym powiedziała, co to jest. Ale ponieważ wszyscy się dobrze bawiliśmy, to dopiero zobaczyliśmy nagłówki na drugi dzień.

Parę dni po imprezie urodzinowej Piasecznego, sprawę postanowiło skomentować TVP, które nie ukryło swojego zgorszenia zachowaniem muzyka. Możliwe, że Piaska nie zobaczymy w kolejnej edycji talent show The Voice Senior.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.