Makabryczne odkrycie na cmentarzu. Ludzkie włosy wyrastają ze 100-letniego grobu

05.10.2021 14:43
Makabryczne odkrycie na cmentarzu. Ludzkie włosy wyrastają ze 100-letniego grobu Fot. shutterstock

To odkrycie przyprawia o dreszcze. Z jednego z grobowców wyrastają ... ludzkie włosy. Filmik bije rekordy popularności na TikToku

Joel Morrison odwiedził katolicki cmentarz Świętego Józefa w Sacramento i przez przypadek dokonał mrożącego krew w żyłach odkrycia.

Makabryczne odkrycie na cmentarzu

Mężczyzna odkrył ludzie włosy, które "wyrastały" wprost z jednego z nagrobków. Natychmiast sfilmował swoje odkrycie i udostępnił materiał na TikTok, gdzie szybko stał się niezwykle popularny. Przerażające nagranie natychmiast wywołało falę komentarzy, a internauci prześcigali się w próbach wyjaśnienia tego makabrycznego fenomenu.

Polecamy

Jak twierdzi autor nagrania, kilka grobów na cmentarzu Świętego Józefa było w bardzo złym stanie i rosły drzewa i rośliny. Grobowiec z którego "wyrastały" ludzkie włosy był jednym z nich.

Kiedy pierwszy raz to zobaczyłem, byłem zszokowany – nie byłem do końca pewien, czy to, co widzę, jest prawdziwe.

 – powiedział Joel o swoim odkryciu.

Morrison jakiś czas po tym jak ochłonął z szoku, postanowił poznać przyczynę tego fenomenu. Zdecydował się pobrać próbki włosów i odnieść je do biura koronera, aby ustalić, czy są one ludzkie, czy też nie.

Pociągnij za włosy, a jeśli krzyczy – uciekaj

napisano w komentarzach pod filmem

W wyjaśnieniu zagadki próbują również pomóc widzowie kanału na TikToku. Hipotezy dotyczące powstania tajemniczego zjawiska są równie ciekawe. Od teorii, że włosy mogły wyjąć jakieś małe zwierzęta przebywające na cmentarzu po wypłukanie szczątków przez wodę

Zobacz również: "Tonąca dziewczynka" dryfuje w centrum miasta. Mieszkańcy z przerażeniem patrzą na rzekę

Źródło: Daily Mail, Inne Medium

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.