Pogoda
22.10.2019 11:32

Makabryczny zwiastun polskiego Succubusa. Nie uwierzycie, co pokazali

Twórcy Succubusa, Madmind Studio, bardzo wzięli sobie do serca fakt, że ich gra rozgrywa się w piekle. W ich tytule pojawiają się sceny, które być może w miejscu wiecznej kaźni są codziennością, ale w prawdziwym życiu na pewno wzbudzą niezdrowe sensacje.

Succubus
foto: materiały prasowe Madmind Studio

Succubusowi mieliśmy okazję przyjrzeć się na targach PGA 2019, gdzie po raz pierwszy demonstrowano grywalne fragmenty z testowej wersji 0.666. Poznaliśmy nawet osobiście główną bohaterkę, Vidyję, która udając cosplay dzieliła się z odwiedzającymi smakowitymi kąskami.

Chętni na odwiedzenie piekła mogli pobawić się w rozrywanie chmar przeciwników na wiele spektakularnych sposobów. Co bardziej spostrzegawczy i uzdolnieni mogli także zobaczyć sceny, przez które Succubus nie będzie schodził z celowników cenzorów i obrońców rozumu i godności człowieka.

Succubus
Succubus
Przeczytaj także Succubus na PGA 2019: orgia przemocy i seksu

Madmind Studio pokazało bowiem, i to z makabrycznymi szczegółami, jak obecnie wygląda pomysł na rozgrywkę. Jeśli lubicie rozdeptywać dzieci, wyrywać płody z ciężarnych kobiet, żeby zjeść je na ich oczach, a także robić sobie przerwy na seks ze skrępowanymi grzesznikami, Susccubus zapowiada się na grę właśnie dla was.

Succubus na nieocenzurowanej prezentacji rozgrywki. To gra tylko dla dorosłych

Dużo przemocy i okazjonalne przerwy na seks – tak opisywali nam Succubusa na PGA 2019 jego twórcy. Jak te deklaracje przenoszą się na grę, można zobaczyć teraz na własne oczy. O ile ma się mocne nerwy i żołądek ze stali.

Zanim puścicie sobie poniższy film, dobrze się zastanówcie. Makabrycznych momentów nie da się szybko zapomnieć.

Jak widać, twórcy Succubusa nie boją się pokazywać scen, które wywołają wiele zgorszenia i sprzeciwów. Za pewnik można przyjąć, że polska gra zostanie zakazana w przynajmniej kilku krajach.

Madmind Studio zarzeka się, że nie zgodzi się na ocenzurowanie swojego tytułu. W praktyce oznacza to, że zagrać będzie można tylko na komputerach PC. Microsoft ani Sony nie zgodzą się, żeby tytuł z tak makabrycznymi scenami pojawił się na ich konsolach. Premiera Succubusa została wyznaczona na 2020 rok.

Zobacz także: Zwiastun Succubus, nowej polskiej gry o piekle. Bohaterka robi sobie nagie selfie

Zwiastun zachęca czy zniechęca do grania?

Tagi: Gry