Mała dziewczynka zakochała się w Kylo Renie. Zobaczcie słodkie wideo

14.08.2019 12:30
Kylo Ren|undefined Fot. materiały prasowe/Disney

Kylo Ren (w tej roli Adam Driver) stał się głównym zagrożeniem dla losów galaktyki w sadze o Skywalkerach. Jego mroczna strona nie oznacza jednak, że nie ma fanów. Wręcz przeciwnie - są wśród nich nawet najmłodsi.

W sieci pojawiło wideo autorstwa pani Aurory Adeleigh, które przedstawia wizytę jej rodziny w jednym z Disneylandów. Główną bohaterką filmiku jest jej córeczka, która poznaje swojego idola, Kylo Rena. Dziewczynka szybko mówi złoczyńcy, że jej marzeniem jest przejście na Ciemną Stronę Mocy i stać się uczniem Rena. Chwilę później dodaje, że kocha młodego Bena Solo. Ren odpowiada na to krótkim: "Perfekcyjnie".

Dziewczynka powiedziała Kylo Renowi "kocham cię"

Mama dziewczynki nie mogła uwierzyć w słowa córeczki i zatytułowała wideo: "Kiedy twoja córka wybiera złą stronę #CoZrobiliśmyNieTak". Zobaczcie słodki filmik:

Przeczytaj także

Filmik prawdopodobnie pomoże zmienić wizerunek medialny Kylo Rena - zwłaszcza jeśli ma powrócić na jasną stronę mocy w ostatniej części sagi. Na temat tych planów już w 2017 roku wypowiedział się Rian Johnson, reżyser "Ostatnich Jedi", który w wywiadzie z IGN powiedział:

Żartujecie? Vader był gorszy, niż Kylo, a i tak w końcu skończył dobrze. Chcę tylko przypomnieć, że nie biorę udziału w tworzeniu scenariusza do kolejnej części. Jestem tylko kolejnym widzem, więc mówię to wszystko z perspektywy fana i członka audytorium.

Twórcy trzymają język za zębami i nie zdradzają żadnych szczegółów fabularnych nawet w zwiastunach. Wiemy na pewno, że Kylo Ren i Rey (Daisy Ridley) stoczą wielki pojedynek w IX części filmów. W podcaście Happy Sad Confused powiedziała, że:

W tej walce rzucali w nas wodą. Był listopad. Nie będę narzekała na zimno, ale naprawdę było ciężko i testowali naszą wytrzymałość. Mieliśmy uczucie, że to jest epickie, bardzo epickie. Jednak możemy sobie tylko wyobrażać, jak będzie to wyglądało.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" pojawi się w kinach już 20 grudnia 2019 roku.

Zobacz także: Star Wars IX - Kto jest ojcem Rey?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.