Pogoda
27.10.2017 13:46

Mario z penisem na wierzchu – z tej strony go nie znaliście

Goły jak go Nintendo stworzyło Mario pojawił się w oficjalnej produkcji pobłogosławionej przez japońskie studio. W scenie występuje również księżniczka Peach, której wzrok skierowany jest bezpośrednio na intymne rejony wąsatego wybawiciela, a po chwili bierze sprawy w swoje ręce.

Mario z penisem na wierzchu – z tej strony go nie znaliście
foto: materiały prasowe

Niemożliwe? A jednak. Wszystko to stało się możliwe dzięki magii oryginalnych, licencjonowanych komiksów, wydawanych jeszcze w latach 80-tych XX wieku.

Przedstawiały one przygody bohaterów gier w dość niefrasobliwy i typowy dla Japończyków sposób – nie stroniono w nim nawet od męskiej nagości, o czym zapewne wszyscy dawno by już zapomnieli, gdyby nie przywołanie jednego, strategicznego kadru z tego dzieła.

Jeśli jesteście niepełnoletni i/lub widok penisa postaci, z którą spędziliście za młodu wiele upojnych chwil w grach może zniszczyć Wam wspomnienia, nie patrzcie niżej. Zostaliście ostrzeżeni.

Pikanterii scenie oddaje fakt, ze oczy w prawym dolnym rogu należą do księżniczki Peach, która faktem obserwowania penisa Mario wydaje się być mocno podekscytowana.

Dama (zazwyczaj) w opałach ukrywa się w robocie – Mario nie ma pojęcia, że właśnie odkrywa swoje atuty przez wybranką serca towarzysząca mu anonimowo w podróży.

Wąsaty hydraulik wywija spodniami, gdyż przed chwilą został ugryziony w tyłek przez jedną ze szkieletowych ryb. Tu można spojrzeć na kryjącą się za penisem Mario historię:

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć jak skończyło się spotkanie księżniczki Peach z penisem Mario, możecie przeczytać cały komiks klikając na tym linku.

Możecie także odreagować traumatyczne poznawaniem bohatera z zupełnie nowej strony biorąc udział w seksistowskim quizie polegającym na rozpoznawaniu gry po biuście występującej w niej postaci. Występuje tam księżniczka Peach.

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry