Pogoda
14.06.2019 11:20

Mark Hamill chce usunięcia Donalda Trumpa z Walk of Fame i zastąpienia go Carrie Fisher

Według gwiazdora "Star Wars" odtwórczyni księżniczki Lei bardziej zasługuje na gwiazdę na hollywoodzkim Walk of Fame niż obecny prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump.

Mark Hamill, Carrie Fisher, Donald Trump
foto: Materiały promocyjne, MANDEL NGAN/AFP/East News

Aktor wcielający się w Luke'a Skywalkera - Mark Hamill od dawna jest zdania, że Carrie Fisher powinna zostać w końcu doceniona własną gwiazdą na Alei Sław w Hollywood. Aktorka dzięki roli księżniczki Lei stała się ikoną popkultury. Niestety do tej pory nie doczekała się upamiętnienia na Walk of Fame. W przeciwieństwie do obecnego prezydenta USA Donalda Trumpa. Hamill optuje za usunięciem gwiazdy Trumpa i zastąpieniem go Carrie Fisher.

Czy Carrie Fisher otrzyma gwiazdę na Walk of Fame?

14 czerwca 2019 roku Donald Trump obchodzi 73 urodziny. Z tego powodu przedstawiciel Democratic Coalition Against Trump Jon Cooper, zapytał na Twitterze, co zdaniem internautów prezydent powinien otrzymać w prezencie. Mark Hamill odpowiedział na tweeta, zamieszczając przerobione zdjęcie gwiazdy Trumpa oraz zasugerował, że miejsce powinien dostać ktoś, kto na nie o wiele bardziej zasługuje - Carrie Fisher. 

"

Mam zaktualizowane i poprawione zdjęcie jego gwiazdy z Walko of Fame, a nawet lepiej - zastąpione kimś, kto tak naprawdę na nią zasługuje. "

Na jednym fotomontażu pod nazwiskiem Trumpa pojawiło się słowo "zdrajca", a w logo zamiast kamery filmowej widnieje sierp i młot. Druga fotografia przedstawia gwiazdę należącą do Carrie Fisher. Aktorka zmarła pod koniec roku 2016, pogrążając w żałobie bliskich i miliony fanów "Gwiezdnych Wojen" na całym świecie. Czy Fisher dostanie kiedyś gwiazdę na Alei Sław? Na razie nic na ten temat nie wiadomo.

Czy Donlad Trump powinien zostać zastąpiony Carrie Fisher na Walk of Fame?

Córka Carrie Fisher opublikowała wzruszające wideo z okazji rocznicy śmierci swojej matki
Córka Carrie Fisher opublikowała wzruszające wideo z okazji rocznicy śmierci swojej matki
Przeczytaj także Córka Carrie Fisher opublikowała wzruszające wideo z okazji rocznicy śmierci swojej matki

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. odrodzenie" - kiedy premiera?

Chociaż Fisher nie żyje od kilku lat, pośmiertnie występuje w kolejnych częściach "Star Wars". Pojawiła się w "Ostatnich Jedi", ponieważ sceny z jej udziałem nagrano przed śmiercią aktorki. Lei nie zabraknie również w IX epizodzie. Twórcy użyli niewykorzystane materiały z dwóch poprzednich filmów. Będzie to ostatnia produkcja, w której Fisher pojawi się na dużym ekranie. "Gwiezdne Wojny: Skywalker. odrodzenie" trafią do polskich kin 19 grudnia 2019 roku.

Zobacz też: Postarzona Leia na nowym zdjęciu z "Gwiezdnych Wojen IX". Zobacz, jak będzie wyglądać bohaterka

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Duperele Donald Trump Mark Hamill Star Wars Carrie Fisher