Pogoda
13.11.2018 12:36

Mark Hamill strollował Polaków w Święto Niepodległości

Mark Hamill w dość specyficzny sposób postanowił uczcić 100. lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Mark Hamill strollował Polaków w Święto Niepodległości
foto: Rob Latour/BEI/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Narodowe Święto Niepodległości Polski zostało dostrzeżone również poza granicami naszego kraju. Nic dziwnego, w końcu 11 listopada 2018 roku przypadła 100. rocznica odzyskania niepodległości. To ważne wydarzenie zwróciło uwagę gwiazd z filmów i seriali, między innymi obsady "Wikingów" i Mela Gibsona. Był jeszcze jeden słynny aktor, który postanowił napisać specjalną wiadomość do wszystkich Polaków. Mowa o samym Marku Hamillu.

Święto Niepodległości 2018 - Mark Hamill strollował Polaków

Każdy, kto jest fanem Marka Hamilla, zapewne wie, że gwiazdor "Star Wars" słynie ze swojego poczucia humoru. Lubi dowcipkować na temat kolejnych "Gwiezdnych Wojen", żartować z kolegów po fachu i samego siebie. Tym razem żarcik aktora był zaadresowany do wszystkich Polaków. Użytkowniczka Twittera posługująca się nickiem artemida postanowiła napisać do Hamilla wiadomość, w której poprosiła o słowa dla polskich fanów z okazji 100. rocznica odzyskania niepodległości Polski.

"

Hej, Mark Hamill! Dziś świętujemy 100-lecie niepodległości Polski. Czy możesz napisać coś po polsku z tej okazji? "

Aktor postanowił odpisać, adresując swój post do całego kraju i wszystkich jego mieszkańców. Oczywiście nie obyło się bez specyficznego poczucia humoru.

"

Coś... (ten żart nigdy nie przestanie bawić)
Wesołego Dnia Niepodległości!!! "

Hamill po raz kolejny udowodnił, że nie bez powodu dostał rolę Jokera w serialu animowanym "Batman". Jak żaden inny aktor potrafi zażartować w każdej okazji, ku uciesze swoich fanów.

"Gwiezdne Wojny IX" - kiedy premiera?

Gwiazdor powróci w kolejnej części "Star Wars". Nazwisko aktora trafiło do obsady i po raz kolejny wcieli się w Luke'a Skywalkera. Nie wiadomo jeszcze, w jakiej formie zobaczymy  mistrza Jedi, ale twórcy nie zdradzili na razie tytułu nowej produkcji, wiec trudno przewidywać takie niuanse. Reżyserem filmu został ponownie J.J. Abrams, który zapowiedział, że w zwieńczeniu sagi Skywalkerów pojawią się elementy, które przywrócą "Star Wars" ton nadany serii przez George'a Lucasa. Powrócą też dobrze znani bohaterowie z oryginalnej trylogii. Na debiut "Gwiezdnych Wojen IX" będziemy musieli jednak poczekać do 19 grudnia 2019 roku, kiedy trafi na ekrany kin.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Star Wars Mark Hamill Luke Skywalker