Mark Hamill strollował Polaków w Święto Niepodległości

Sergiusz Kurczuk
13.11.2018 12:36
Mark Hamill strollował Polaków w Święto Niepodległości Fot. Rob Latour/BEI/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Mark Hamill w dość specyficzny sposób postanowił uczcić 100. lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Narodowe Święto Niepodległości Polski zostało dostrzeżone również poza granicami naszego kraju. Nic dziwnego, w końcu 11 listopada 2018 roku przypadła 100. rocznica odzyskania niepodległości. To ważne wydarzenie zwróciło uwagę gwiazd z filmów i seriali, między innymi obsady "Wikingów" i Mela Gibsona. Był jeszcze jeden słynny aktor, który postanowił napisać specjalną wiadomość do wszystkich Polaków. Mowa o samym Marku Hamillu.

Święto Niepodległości 2018 - Mark Hamill strollował Polaków

Każdy, kto jest fanem Marka Hamilla, zapewne wie, że gwiazdor "Star Wars" słynie ze swojego poczucia humoru. Lubi dowcipkować na temat kolejnych "Gwiezdnych Wojen", żartować z kolegów po fachu i samego siebie. Tym razem żarcik aktora był zaadresowany do wszystkich Polaków. Użytkowniczka Twittera posługująca się nickiem artemida postanowiła napisać do Hamilla wiadomość, w której poprosiła o słowa dla polskich fanów z okazji 100. rocznica odzyskania niepodległości Polski.

Hej, Mark Hamill! Dziś świętujemy 100-lecie niepodległości Polski. Czy możesz napisać coś po polsku z tej okazji?

Aktor postanowił odpisać, adresując swój post do całego kraju i wszystkich jego mieszkańców. Oczywiście nie obyło się bez specyficznego poczucia humoru.

Coś... (ten żart nigdy nie przestanie bawić)
Wesołego Dnia Niepodległości!!!

Hamill po raz kolejny udowodnił, że nie bez powodu dostał rolę Jokera w serialu animowanym "Batman". Jak żaden inny aktor potrafi zażartować w każdej okazji, ku uciesze swoich fanów.

"Gwiezdne Wojny IX" - kiedy premiera?

Gwiazdor powróci w kolejnej części "Star Wars". Nazwisko aktora trafiło do obsady i po raz kolejny wcieli się w Luke'a Skywalkera. Nie wiadomo jeszcze, w jakiej formie zobaczymy  mistrza Jedi, ale twórcy nie zdradzili na razie tytułu nowej produkcji, wiec trudno przewidywać takie niuanse. Reżyserem filmu został ponownie J.J. Abrams, który zapowiedział, że w zwieńczeniu sagi Skywalkerów pojawią się elementy, które przywrócą "Star Wars" ton nadany serii przez George'a Lucasa. Powrócą też dobrze znani bohaterowie z oryginalnej trylogii. Na debiut "Gwiezdnych Wojen IX" będziemy musieli jednak poczekać do 19 grudnia 2019 roku, kiedy trafi na ekrany kin.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.