Mark Hamill znów napisał na Twitterze po polsku i wyjawił najgłupszą kłótnię z Carrie Fisher

Kamil Kacperski
28.01.2019 15:24
Mark Hamill znów napisał na Twitterze po polsku i wyjawił najgłupszą kłótnię z Carrie Fisher Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Aktor wcielający się w legendarnego Luke'a Skywalkera opowiedział o najgłupszej kłótni, którą miał z Carrie Fisher. Jak nietrudno się domyślić, dotyczyła ona "Gwiezdnych wojen".

Mark Hamill znów wygrał Twittera. Po ogłoszeniu Sebastiana Stana swoim synem, skomentowaniu, że nadawanie dziecku imienia Luke Sky Walker to krzywda na ludzkości i zażartowaniu z Polaków, aktor postanowił wspomnieć swoją przyjaciółkę, Carrie Fisher, którą poznał podczas kręcenia "Gwiezdnych wojen" w latach 70. Jeden z fanów zapytał się go o najgłupszą kłótnię, w którą wdał się z aktorką wcielającą się w Księżniczkę Leię.

Mark Hamill o kłótniach z Carrie Fisher

Aktor przypomniał sytuację z planu ostatniej odsłony pierwszej trylogii "Gwiezdnych wojen", czyli "Powrotu Jedi". Obydwoje właśnie dowiedzieli się, że Luke i Leia są rodzeństwem. Aktor zażartował, że w takim razie obydwoje powinni należeć do rodziny królewskiej, co kompletnie nie spodobało się Carrie Fisher:

Kiedy powiedzieli nam, że Luke i Leia są tak naprawdę rodzeństwem. Powiedziałem w takim razie, że skoro Luke jest bratem KSIĘŻNICZKI LEI, to w takim razie to oznacza, że ja też należę do rodziny królewskiej. A ona bez momentu zawahania krzyknęła, że nie! Mnie to nie przeszkadzało, ale ona prawdę, NAPRAWDĘ się przejęła. Dlatego też postanowiłem ją tym męczyć aż do końca.

Na tweet Hamilla odpowiedział m.in. Eric Idle, członek grupy Monty Python, który dodał, że "wszyscy za nią tęsknimy":

Mark Hamill znów napisał po polsku na Twitterze

Aktor nie boi się również używać rolling joke'ów na mediach społecznościowych. Kilka dni po wspomnieniu o kłótni z Carrie Fisher, pewien fan poprosił go o napisanie czegoś po polsku. Hamill postanowił spełnić prośbę swojego wielbiciela:

Obserwujący Marka Hamilla byli pod ogromnym wrażaniem jego umiejętności lingwistycznych, co Hamill skwitował w swój sposób zdaniem: "Umiem się posługiwać Tłumaczem Google".

Mamy nadzieję, że Mark Hamill nigdy się nie zmieni. 

Mark Hamill powróci w Gwiezdnych wojnach IX

Aktor prawdopodobnie nie może się doczekać pierwszego oficjalnego zwiastuna IX odsłony "Gwiezdnych wojen", która na razie pozostaje bez tytułu. Wiemy, że w filmie pojawią się sceny z Fisher i Hamillem, chociaż możemy się spodziewać, że ich role zostaną mocno ograniczone w zwieńczeniu "nowej trylogii" sagi o Skywalkerach. Epizod IX trafi do kin w grudniu 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.