Martwy rekin straszy w opuszczonym akwarium. Zdjęcia wyglądają jak z horroru [WIDEO]

Romana Makówka
10.03.2022 15:49
Martwy rekin straszy w opuszczonym akwarium. Zdjęcia wyglądają jak z horroru [WIDEO] Fot. Shutterstock

To miejsce przeraża. Opuszczone akwarium, które wygląda jak z horroru, znajduje się na wybrzeżu Hiszpanii. Zobaczcie zdjęcia opuszczonych pomieszczeń i martwych zwierząt!

Od połowy lutego po internecie krąży przerażający film, który bije rekordy popularności. Widać na nim opuszczone akwarium pełne zmumifikowanych morskich potworów.

Martwy rekin straszy w opuszczonym akwarium

Autorami wideo są miejscy eksplorerzy z Hiszpanii, którzy zwiedzali budynek porzuconego akwarium. Znaleźli w nim wiele morskich potworów rodem z najstraszniejszych filmów grozy.

Polecamy

Filmik przestawia ze szczegółami zmumifikowanego rekina oraz rozkładające się szczątki innych morskich zwierząt – ośmiornic, kałamarnic – czy zasuszone rozgwiazdy. Autorami filmu są Juj' Urbex, mówiąca po francusku narratorka i anonimowy operator.

Para pokazuje rozbite słoje z rozkładającymi się szczątkami ośmiornic i kałamarnic, a także zasuszone rozgwiazdy. Największe wrażenie robi rekin, który prawdopodobnie był zmumifikowany. Jak podaje "ScienceAlert" zniszczony eksponat to najprawdopodobniej szczątki małego rekina rafowego.

Jak dotąd nie udało się ustalić, gdzie dokładnie znajduje się akwarium. Autorzy filmu nie zdradzili jego lokalizacji. Wiadomo tylko, że znajduje się w Hiszpanii i zostało zamknięte 2014 roku.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.