Marvel strollował DC, wysyłając w powietrze myśliwce z okazji premiery "Kapitan Marvel"

Kamil Kacperski
06.03.2019 11:49
Kapitan Marvel|undefined Fot. kadr z filmu

Ben McKenzie z "Gotham" wystąpił 5 marca 2019 roku w programie Jimmy'ego Kimmela. Nagle w studiu zrobiło się bardzo głośno. Okazało się, że to wszystko przez Marvel Studios.

Na antenie telewizji Fox emitowany jest obecnie ostatni sezon serialu "Gotham", który opowiada o początkach działalności Batmana, jego złoczyńców, a także sprzymierzeńców. Z tej okazji do programu Jimmy'ego Kimmela zaproszono Bena McKenzie. Aktor wciela się w głównego bohatera produkcji, młodego Jima Gordona, szefa policji w mieście Gotham. McKenzie miał na celu promowanie ostatnich odcinków serialu DC.

Marvel przypadkowo strollował DC

Rozmowa między McKenzie'em i Kimmelem przechodziła bardzo dobrze. W pewnym momencie panowie zaczęli dyskutować na temat obecności Batmana w "Gotham", aż nagle w studiu zrobiło się bardzo głośno. Gospodarz zażartował, że to prawdopodobnie odgłos oznaczający nadejście zdenerwowanego Człowieka-Nietoperza. Okazało się jednak, że to tylko odgłos... myśliwców, które pojawiły się w Hollywood z powodu premiery "Kapitan Marvel". Cała sytuacja zaczyna się około 6 minuty i 5 sekundy:

McKenzie i Kimmel zaczęli następnie żartować, że Marvel już się zupełnie nie kryje z brakiem szacunku do swoich "rywali". Panowie szybko wrócili jednak do tematyki programu, czyli rozmowy o "Gotham". Raczej nie dowiadujemy się z ich dyskusji niczego nowego - o obecności Batmana w ostatnich odcinkach serialu wiedzieliśmy jeszcze przed premierą pierwszego odcinka finałowej serii "Gotham".

Przeczytaj także

Kapitan Marvel - kiedy premiera?

Jeśli chodzi zaś o samą "Kapitan Marvel", której premierę tak hucznie świętowano w Los Angeles, to film zobaczymy w kinach już 8 marca 2019 roku. Sama postać powróci na ekrany już pod koniec kwietnia 2019 roku, kiedy to odbędzie się premiera "Avengers: Endgame".

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.