Marvel wyjawił kim jest tajemniczy Requiem. Kto zabił Thanosa?

Sergiusz Kurczuk
02.08.2018 14:27
Marvel wyjawił kim jest tajemniczy Requiem. Kto zabił Thanosa? Fot. materiały promocyjne

Marvel Comics w nowym evencie „Infinity Wars” zapowiedział nowego złoczyńcę imieniem Requiem. Okazało się, że pod maską kryje się dobrze znana postać. 

Komiks „Infinity Wars” jest nową serią, która nawiązuje zarówno do filmu „Avengers: Infinity War”, jak i komiksowych serii o Thanosie dążącym do zdobycia Klejnotów Nieskończoności. Tym razem potężne artefakty chce zdobyć zupełnie nowa postać - Requiem. Fani od dawna podejrzewali kilku znanych bohaterów i złoczyńców. Na pierwszy plan wysunęły się jednak dwie bohaterki - Gamora i Nebula. Wszystko przez wymowną zapowiedź 1. numeru „Infinity Wars”, w której Thanos umiera po dekapitacji. 

„Infinity Wars” - kim jest Requiem?

Bohaterowie, którzy postanowili wziąć pod opiekę Klejnoty Nieskończoności, dowiedzieli się w końcu o śmierci Thanosa. Requeim zaszczycił swoją obecnością herosów i wdał się w walkę ze Strażnikami Galaktyki. Po pokonaniu Draxa, Groota i Star-Lorda, Rocket Raccoon znalazł słaby punkt w asgardzkiej zbroi przeciwnika i zdołał strącić maskę z jego głowy.

1 Fot. Infinity Wars

Okazało się, że Requiem to tak naprawdę Gamora. Przybrana córka Thanosa od dawna miał na pieńku z Szalonym Tytanem. Poza tym niedawno dowiedziała się, że część jej duszy nadal przebywa w jednym z Klejnotów Nieskończoności. Kosmitka za wszelką cenę dąży do połączenia się z utraconą cząstką siebie. Jak zakończy się jej plan zdobycia Klejnotu Duszy? Dowiemy się w kolejnym numerze komiksu „Infinity Wars”. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.