Marvel zaprezentował nowych członków Strażników Galaktyki

Sergiusz Kurczuk
15.10.2018 14:58
Marvel zaprezentował nowych członków Strażników Galaktyki Fot. kadr z filmu Strażnicy Galaktyki 2

Wydawnictwo Marvel Comics zaprezentowało nowych herosów, którzy dołączą do Strażników Galaktyki. O których bohaterach mowa? 

Film Jamesa Gunna „Strażnicy Galaktyki” spowodował, że mało znana drużyna z komiksów Marvela obecnie nie ustępuje popularnością takim zespołom jak X-Men, Fantastic Four czy Avengers. Na przestrzeni wielu lat Strażnicy Galaktyki przechodzili wiele metamorfoz i zmian personalnych. Wydawnictwo Marvel Comics opublikowało teaser, w którym zapowiada, jak będzie wyglądało najnowsze wcielenie grupy kosmicznych superbohaterów. 

Strażnicy Galaktyki - kto dołączy do drużyny Marvela?

Na początku października 2018 roku w sieci pojawiło się kilka zapowiedzi nowego składu Strażników Galaktyki. Postaci, które dołączą do grupy, nie zdradzono od razu. Co kilka dni prezentowano tę samą grafikę, ukazującą stopniowo kolejnych bohaterów, którzy mają szansę dołączyć do zespołu kosmicznych bohaterów. W końcu fani Strażników mają okazję dowiedzieć się, kogo niebawem zobaczymy w komiksie poświęconym obrońcom wszechświata. 

Strażnicy Galaktyki Fot. foto: materiały promocyjne

Grafika ukazuje herosów, którzy od dawna są kojarzeni ze Strażnikami Galaktyki, ale pojawiły się na niej również bohaterowie, którzy do tej pory nie mieli nic wspólnego z drużyną. Oprócz Star-Lorda i Groota, pojawiają się Nova, Silver Surfer i Adam Warlock. Widzimy również Phylę-Vell, Moondragon, Beta Ray Billa, Gladiatora, Darkhawka oraz nowość w świecie Marvela - Cosmic Ghost Ridera

Napis informuje, że do nowej drużyny wejdzie tylko sześciu zaprezentowanych herosów. Liczba nie jest przypadkowa. Zapewne nowi Strażnicy Galaktyki wejdą w posiadanie Klejnotów Nieskończoności, których będą bronić przed zakusami złych sił. Poprzednie wcielenia drużyny niejednokrotnie pełniły funkcję strażników kosmicznych kamieni. 

Na razie nie zdradzono szczegółów rebootu grupy, za którą odpowiedzą Donny Cates i Geoff Shaw. Komiks trafi do sprzedaży na początku 2019 roku, prawdopodobnie po zakończeniu obecnie trwającego eventu „Infinity Wars”, w którym Gamora przejęła Rękawicę Nieskończoności, stając przeciwko wielu superbohaterom Marvela. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.