"Marvel's Avengers" - pojawił się zwiastun gry o herosach. Poznaliśmy też datę premiery produkcji

11.06.2019 08:03
Marvel's Avengers|undefined Fot. kadr z wideo

Targi E3 jak co roku rozpieszczają fanów - tym razem wielbiciele Marvela mogli okazję zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun "Marvel's Avengers", który opowie o przygodach Najpotężniejszych Herosów na Ziemi.

Projekt "Avengers" został zapowiedziany przez Crystal Dynamics i Square Enix jeszcze w 2017 roku. Wówczas perspektywa gry o całej bohaterskiej drużynie, która przy okazji nie jest słaba (a była to większość produkcji), ani nie należy do serii LEGO, była bardzo interesująca dla fanów Marvela. Po latach plotek, domysłów i domniemań, twórcy w końcu potwierdzili tytuł jako "Marvel's Avengers" i zapowiedzieli, że pierwsze konkretne informacje i materiały zobaczymy na E3 w 2019 roku.

Marvel's Avengers - 1. zwiastun produkcji

Zgodnie z obietnicą twórcy pokazali trailer "Marvel's Avengers", z którego dowiadujemy się, że drużyna składa się z Iron Mana, Kapitana Ameryki, Thora, Black Widow i Hulka. Jest to zatem oryginalny skład Avengers z filmów MCU (nie licząc Hawkeye'a, który ku zaskoczeniu fanów nie pojawia się w materiale). Akcja rozpoczyna się podczas A-Day, czyli parady na cześć protektorów Ziemi, ale w obchodach szybko przeszkadza tajemnicze ugrupowanie, które niszczy nową latającą bazę herosów, a eksplozja jest tak silna, że ginie mnóstwo osób. 

Opinia publiczna wini za katastrofę oczywiście Avengerów, co doprowadza do rozwiązania grupy. Właściwa akcja "Marvel's Avengers" rozgrywa się 5 lat po incydencie w San Francisco - Ziemi zagraża bowiem nieznane zło, które mogą zatrzymać tylko Najpotężniejsi Herosi na Ziemi. Zobaczcie zwiastun i panel konferencyjny:

Przeczytaj także

Marvel's Avengers - data premiery

"Marvel's Avengers" ma być grą akcji dla pojedynczego gracza, która przy okazji zawiera elementy kooperacyjne, pozwalające na wspólną zabawę przez internet. Trzeba jednak przyznać, że pierwszy zwiastun nie wywołał tak pozytywnych reakcji jak np. ten promujący "Spider-Mana" z września 2018 roku - trailer tamtej produkcji zachwycał grafiką, płynnym i dynamicznym gameplayem, natomiast "Marvel's Avengers" zostało porównane przez niektórych fanów do... gry mobilnej. 

Pocieszający na pewno jest jednak fakt, iż do premiery pozostał jeszcze prawie cały rok - "Marvel's Avengers" zadebiutuje bowiem dopiero 15 maja 2020 roku, więc Crystal Dynamics ma jeszcze sporo czasu na poprawę ewentualnych niedoskonałości. Gra będzie dostępna na komputery osobiste, Google Stadia oraz konsole Xbox One i Playstation 4. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.