Mass Effect - odświeżona wersja trylogii doczekała się zwiastuna. Nowa grafika robi wrażenie

14.04.2021 15:19
Mass Effect - odświeżona wersja trylogii doczekała się zwiastuna. Nowa grafika robi wrażenie Fot. materiały prasowe/BioWare/Electronic Arts

Mass Effect Legendary Edition doczekało się oficjalnego zwiastuna, który prezentuje fanom odświeżoną grafikę. Ta robi spore wrażenie.

Mass Effect Legendary Edition - oto zwiastun odświeżonej wersji gier

BioWare wydało nowy zwiastun Mass Effect Legendary Edition, czyli odświeżonej wersji trylogii Mass Effect. Ten skupia się głównie na pokazaniu nowej szaty graficznej Legendary Edition. W trakcie dwóch minut widzimy bowiem, jak twórcy pokazują nam te same sceny z obydwóch edycji gier.

Polecamy

Od ulepszonych tekstur, przez nowe modele postaci, aż do "bajeranckich" efektów graficznych - wszystko to będzie w nowej wersji trylogii Mass Effect.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun Mass Effect Legendary Edition:

Mass Effect Legendary Edition to oczywiście odświeżona wersja oryginalnej trylogii Mass Effect, która będzie zawierała wszystkie dodatki fabularne i wizualne. Twórcy zapowiedzieli również, że zmianom/dynamizacji ulegną niektóre przerywniki filmowe, a także możemy spodziewać się usprawnień mechanicznych (jak chociażby kompletnego przerobienia modelu sterowania Mako z pierwszej odsłony ME). 

Do premiery gry pozostał raptem miesiąc, więc już niedługo będziemy mogli się przekonać na własnej skórze, co tam przygotowali dla nas spece z BioWare. Mass Effect Legendary Edition pojawi się w sprzedaży już 14 maja na PlayStation 4, Xboksach One oraz pecetach. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.