Pogoda
18.03.2020 10:26

Matthew McConaughey w walce z koronawirusem. Zobaczcie inspirujące wideo

Pandemia koronawirusa to obecnie jeden z największych problemów ludzkości, który dotyka wszystkich. Do walki z koronawirusem dołączają różni celebryci, którzy zachęcają do zostawania w domach i dbania o siebie oraz naszych bliskich.

Matthew McConaughey w walce z koronawirusem. Zobaczcie inspirujące wideo
foto: Invision/Invision/East News

Wśród nich pojawił się również Matthew McConaughey. Oscarowy aktor jest znany z dość luźnego podejścia do życia, hasełka "Alright, alright, alright" i bardzo memicznej kampanii reklamowej samochodów Lincoln, ale potrafi również wypowiedzieć się w sposób poważny na temat palących problemów. Tym razem gwiazdor podjął temat koronawirusa, który według niego jest obecnie "najpoważniejszym wrogiem ludzkości".

Matthew McConaughey w walce z koronawirusem

Aktor udostępnił wideo, w którym odniósł się do obecnej walki ludzkości z pandemią. McConaughey zauważył, że obecnie wszyscy jesteśmy jednością i powinniśmy się tak zachowywać - bez względu na płeć, wiek, kolor skóry, wyznanie religijne, czy upodobania polityczne. Wróg jest jeden i to na nim powinniśmy się skupić:

"

Teraz bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej jesteśmy zależni od siebie nawzajem. Mamy wroga, którym jest koronawirus. Ten wróg jest bez twarzy, bez rasy, bez płci i należy do wszystkich partii. To wróg, którego chyba wszyscy chcemy pokonać. Nie tylko chcemy - my go pokonamy. "

Galifianakis próbuje zabić McConaugheya w zwiastunie "Between Two Ferns"
Galifianakis próbuje zabić McConaugheya w zwiastunie "Between Two Ferns"
Przeczytaj także Galifianakis próbuje zabić McConaugheya w zwiastunie "Between Two Ferns"

Poniżej możecie zobaczyć całe wideo zatytułowane "Każde czerwone światło w końcu zmieni się w zielone", które McConaughey udostępnił na swoim Twitterze:

Obecnie w Polsce koronawirusa wykryto u ponad 220 osób. Z jego powodu zmarło 5 osób, a na całym świecie liczba ta przekroczyła już 6600 zgonów.

The Gentlemen
The Gentlemen
Przeczytaj także Oficjalny trailer "The Gentlemen" już w sieci. Matthew McConaughey w nowym filmie Guya Ritchiego
Tagi: Matthew McConaughey koronawirus