McDonald's rozdaje darmowe posiłki. Co zrobić, żeby je zgarnąć?

04.08.2021 13:46
McDonald's rozdaje darmowe posiłki. Co zrobić, żeby je zgarnąć? Fot. ATIKAN PORNCHAIPRASIT/Shutterstock.com

Różne terytoria na terenie całego świata starają się zachęcać obywateli do szczepienia się przeciw COVID-19. W USA oferowano już pieniądze, browarki i jointy, a teraz do "zabawy" dołączył również McDonald's.

McDonald's rozdaje jedzenie dla zaszczepionych

Walka z koronawirusem w USA jest bardzo interesującą sprawą - podczas pandemii nawet McDonald's dołączył do rozdawania szczepionek, przy okazji oferując też darmowe posiłki. W Kalifornii sieć rozpoczęła akcję we współpracy z Kalifornijskim Departamentem Zdrowia Publicznego, dzięki czemu w niektórych miejscach szczepionki na koronawirusa można dostać za darmo i bez wcześniejszego umawiania się.

Polecamy

Co ciekawe, McDonald's postanowił zorganizować szczepienia nie tylko w restauracjach, ale też w 30 mobilnych klinikach. Te można znaleźć w wybranych restauracjach w hrabstwach San Francisco, Santa Clara, Solano i Monterey. Szczepionka jest darmowa i nie wymaga od klientów aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego. Niektóre z restauracji/klinik pracują całe dnie, inne w regularnych interwałach.

Kalifornijski oddział McDonald's napisał na swoim Facebooku:

Szczepienia są niezbędne do tego, byśmy mogli zakończyć pandemię. Są bezpieczne, darmowe i ratują życie.

Polecamy

Sieć oferuje jeden darmowy artykuł z ich menu, a oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. McDonald's poinformował również, że niedługo sieć rozszerzy swoje terytorium działania na samo Los Angeles. Tam oferowane będą szczepionki Pfizer i Johnson&Johnson.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.