Meghan Markle w scenie seksu oralnego. Tak wyglądały początki kariery żony księcia Harry’ego

Natalia Hluzow
22.06.2018 14:27
Meghan Markle|undefined Fot. kadr z wideo "Meghan Markle Gets Grilling With Men's Health | Men's Health"

Aktualna księżna Sussexu nie zawsze wcielała się w rolę damy z królewskiego dworu. Niektóre sceny z początków kariery Meghan Markle są niezwykle sugestywne…

W tekście na temat najodważniejszych scen seksu w serialach umieściliśmy gorącą schadzkę Rachel (Meghan Markle) i Mike’a (Patrick J. Adams) z serialu „Suits”. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyne pikantne wspomnienie z aktorskich początków księżnej Sussexu. Tym razem dokopaliśmy się do fragmentu „90210” z 2008 roku, w którym żona księcia Harry’ego zagrała bardzo czarujący epizodzik. 

Rachel i Mike z Fot. foto: kadr z serialu "Suits"

Meghan Markle – scena seksu oralnego w „90210”

Nazywajcie nas pudelkiem czy innym kundlem, ale przyznajcie sami, że czasem miło jest pośmiać się z tego, w jak bardzo żenujących rolach zaczynali najwięksi gwiazdorzy i gwiazdy ekranu. W przypadku Meghan Markle trudno oczywiście mówić o zawrotnej karierze aktorskiej, ale nie da się ukryć, że jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie.

Zanim jednak zaczęła być nazywana „nową księżną Dianą”, a nawet zanim stała się Rachel z „Suits”, grywała małe rólki w filmach i serialach, które zazwyczaj ograniczały się do bycia „gorącą laską” (tak np. nazwano jej postać z filmu „Zupełnie jak miłość”).

W serialu „90210” będącym marną kontynuacją hitu lat 90. o tytule „Beverly Hills 90210” Meghan Markle pojawiła się w krótkiej scence, w której wykonuje fellatio siedzącemu w samochodzie bohaterowi serialu, Ethanowi Wardowi (Dustin Milligan):

W scence oczywiście nie widać zbyt wiele, a cały akt został jedynie zasugerowany. Niemniej, żadna księżna brytyjska (a przynajmniej żadna znana nam księżna) nie posiada w swoim portfolio takich… pozycji.

Serial „90210” był emitowany w latach 2008-2013. Natomiast „Suits”, w którym Meghan Markle wcielała się w jedną z głównych ról, powróci na ekrany z 8. sezonem, jednak już bez udziału Rachel.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.