Pogoda
22.06.2018 14:27

Meghan Markle w scenie seksu oralnego. Tak wyglądały początki kariery żony księcia Harry’ego

Aktualna księżna Sussexu nie zawsze wcielała się w rolę damy z królewskiego dworu. Niektóre sceny z początków kariery Meghan Markle są niezwykle sugestywne…

Meghan Markle
foto: kadr z wideo "Meghan Markle Gets Grilling With Men's Health | Men's Health"

W tekście na temat najodważniejszych scen seksu w serialach umieściliśmy gorącą schadzkę Rachel (Meghan Markle) i Mike’a (Patrick J. Adams) z serialu „Suits”. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyne pikantne wspomnienie z aktorskich początków księżnej Sussexu. Tym razem dokopaliśmy się do fragmentu „90210” z 2008 roku, w którym żona księcia Harry’ego zagrała bardzo czarujący epizodzik. 

Rachel i Mike z "Suits"

Meghan Markle – scena seksu oralnego w „90210”

Nazywajcie nas pudelkiem czy innym kundlem, ale przyznajcie sami, że czasem miło jest pośmiać się z tego, w jak bardzo żenujących rolach zaczynali najwięksi gwiazdorzy i gwiazdy ekranu. W przypadku Meghan Markle trudno oczywiście mówić o zawrotnej karierze aktorskiej, ale nie da się ukryć, że jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie.

Zanim jednak zaczęła być nazywana „nową księżną Dianą”, a nawet zanim stała się Rachel z „Suits”, grywała małe rólki w filmach i serialach, które zazwyczaj ograniczały się do bycia „gorącą laską” (tak np. nazwano jej postać z filmu „Zupełnie jak miłość”).

W serialu „90210” będącym marną kontynuacją hitu lat 90. o tytule „Beverly Hills 90210” Meghan Markle pojawiła się w krótkiej scence, w której wykonuje fellatio siedzącemu w samochodzie bohaterowi serialu, Ethanowi Wardowi (Dustin Milligan):

W scence oczywiście nie widać zbyt wiele, a cały akt został jedynie zasugerowany. Niemniej, żadna księżna brytyjska (a przynajmniej żadna znana nam księżna) nie posiada w swoim portfolio takich… pozycji.

Serial „90210” był emitowany w latach 2008-2013. Natomiast „Suits”, w którym Meghan Markle wcielała się w jedną z głównych ról, powróci na ekrany z 8. sezonem, jednak już bez udziału Rachel.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale