Pogoda
24.07.2020 10:01

Mel Gibson miał koronawirusa i trafił do szpitala

To dość zaskakująca wiadomość, ponieważ Mel Gibson podobno zaraził się wirusem już w kwietniu tego roku i zdążył być w szpitalu - potwierdził to jego agent.

Mel Gibson miał koronawirusa i trafił do szpitala
foto: Kiera Fyles / Splash News/EAST NEWS

Mel Gibson nie tylko zdążył się zarazić COVID-19 - zdążył już wyzdrowieć, a także spędzić tydzień w szpitalu w Los Angeles. Agent aktora potwierdził informację w rozmowie z The Daily Telegraph, zdradzając też, że aktor wielokrotnie przechodził kolejne testy, które były negatywne.

Mel Gibson miał koronawirusa i leżał w szpitalu

Jak czytamy w oświadczeniu agenta Gibsona:

"

Test był pozytywny w kwietniu i spędził potem tydzień w szpitalu. Podawano mu tam lek Remdesivir, a następnie kilkukrotnie go testowano na obecność koronawirusa - tego już nie było. Na szczęście w jego organizmie pojawiły się natomiast przeciwciała. "

Foto: Richard Shotwell/Invision/AP/East News
Foto: Richard Shotwell/Invision/AP/East News
Przeczytaj także Winona Ryder oskarżyła Mela Gibsona o antysemityzm i homofobię. Miał nazwać ją "rozpałką do pieca"

Gibson jest kolejnym z celebrytów, który przyznał się do zarażenia koronawirusem. Pierwszym bardzo znanym aktorem był Tom Hanks, który zdradził, że wraz ze swoją żoną Ritą Wilson zarazili się w Australii. Jeszcze tego samego wieczoru okazało się, że wirusa złapał również koszykarz Rudy Gobert i w ciągu kilku godzin zawieszono sezon NBA.

USA było wyjątkowo mocno poszkodowane przez COVID-19 - 23 lipca w kraju przebywały ponad 4 miliony zakażonych, a koronawirus pochłonął ponad 146 tysięcy ofiar.  

Najlepsze filmy z Melem Gibsonem - oto 9 najlepszych produkcji
Najlepsze filmy z Melem Gibsonem - oto 9 najlepszych produkcji
Przeczytaj także Najlepsze filmy z Melem Gibsonem - oto 9 najlepszych produkcji
Tagi: Newsy Mel Gibson