Pogoda
31.05.2017 11:48

Mężczyzna próbował zdobyć popcorn za darmo. Został aresztowany

Niektórzy widzowie wpadają na dziwne pomysły będąc w kinie. Jeden z nich uznał, że należy mu się przekąska za darmo. 

Mężczyzna próbował zdobyć popcorn za darmo. Został aresztowany
foto: kadr z filmu

Popcorn to nieodłączny dodatek dla przeciętnego Amerykanina, który postanowił się wybrać do kina. Jednak niektórzy ludzie podchodzą do tego zbyt poważnie. Niedawno pewien mężczyzna został aresztowany za nieudaną akcję zdobycia prażonej kukurydzy za friko. Facet się tak zezłościł, że aż napad na policjantkę.

Incydent miał miejsce w mieście Clarksville w stanie Tennessee, gdzie niejaki Paul West wpadł w szał po tym, jak sklepik z żywnością został zamknięty i odmówiono mu napełnienia jego kubełka. Jego złość byłaby zrozumiała, gdyby faktycznie zapłacił za jedzenie. Jednak West wyciągnął rzekomo pusty kubełek ze śmietnika. Większe sieci kinowe w Ameryce oferują darmowe porcje popcornu, jeśli kupi się największy zestaw. Ktoś najwidoczniej nie skorzystał z tego dobrodziejstwa, zatem sprytny widz próbował zrobić to za niego. 

Większość ludzi po usłyszeniu odmowy dokładki, odeszłaby i zapomniała o swoim niecnym planie, lecz Paul West postanowił inaczej. Pierw rzucił kubełkiem w pracownika kina, wywrócił wystawę i uciekł do sali kinowej. Na tym się jednak nie skończyło. Gdy na miejscu zjawiła się policjantka, mężczyzna rzucił w nią śmietnikiem i rzekomo uderzył kilkakrotnie w twarz, zanim powaliła go na ziemię i skuła. Postawiono mu zarzuty napaści, zakłócania porządku publicznego, napaści z bronią w ręku i stawiania się przy aresztowaniu.

Prawdopodobnie ciężko o lepszy przykład psychotycznego ataku z powodu tak banalnego w naturze. Pocieszające jest to, że nie doszło do poważniejszej sytuacji.  

Kamil Dachnij