Mężczyzna przez pomyłkę wygrał dwa miliony dolarów. Jak do tego doszło?
24.10.2020 16:45
Mężczyzna przez pomyłkę wygrał dwa miliony dolarów. Jak do tego doszło? Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

USA: 56-latek przez przypadek wygrał dwa miliony dolarów. Wystarczyła mała pomyłka i jedno kliknięcie, żeby stać się milionerem.

Samir Mazahem, 56-letni Amerykanin przez przypadek wygrał 2 miliony dolarów. Mężczyzna zagrał w grę losową, jednak nie w taki sposób, w jaki planował. Okazało się, że pomyłka była dla niego bardzo szczęśliwa.

USA: Pomylił się i wygrał dwa miliony dolarów

Słowo "pomyłka" kojarzy nam się zwykle bardzo pejoratywnie. Jednak jak pokazują nam zarówno filmy, bajki jak i liczne historie z życia wzięte, czasem rzekomy błąd, może okazać się szczęśliwym strzałem. Stało się tak w przypadku pewnego mieszkańca z Michigan.

Mężczyzna przez pomyłkę wygrał 2 miliony dolarów

Samir Mazahem kupił za pomocą aplikacji los na loterię Mega Millions. 56-latek uznał, że jedna szansa na wygraną to za mało i nabył kolejny los. Mężczyzna chciał zapisać wcześniej wybrane liczby, żeby ich nie powtórzyć, jednak przez pomyłkę kupił taki sam los.

Przeczytaj także

Jak podaje PAP, do sytuacji doszło w czerwcu. Mazahem niedawno zalogował się po raz kolejny do aplikacji. Z niemałym zdumieniem zauważył, że dzięki swojej pomyłce wygrał dwa razy po milion dolarów.

Jak opowiada Mazahem:

Nie mogłem uwierzyć, że to prawda. Kilka dni minęło, zanim dotarło do mnie, że mój błąd się opłacił i to na 2 miliony dolarów.

56-latek podobno odebrał już swoją nagrodę, którą chce przeznaczyć na kupno nowego domu. Resztę pieniędzy odłoży.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.