Mężczyzna w koszulce "To nie przestępstwo, dopóki cię nie złapią" złapany podczas popełniania przestępstwa

31.10.2019 10:43
kradzieź|undefined Fot. screen: KSDK

Ironia jest jedną z najpiękniejszych rzeczy na świecie.

22 października 2019 mężczyzna wszedł do Twin City Coin Landy w Crystal City w Missouri. Był ubrany w prosty t-shirt z mottem, które niedługo miało się okazać bardzo ironiczne. Na jego koszulce można było przeczytać "It's not a crime unless you get caught" co oznacza "To nie przestępstwo, dopóki cię nie złapią". Na nagraniu widać jak mężczyzna w t-shircie podchodzi do automatu z jedzeniem i kradnie z niego pieniądze.

Mężczyzna okradł automat z jedzeniem

Mężczyzna, który wierzy, że zbrodnia liczy się tylko wtedy gdy ktoś jest w stanie ją zaraportować, został nagrany na kamerze, gdy wyciągał z automatu 600 dolarów.

Przeczytaj także

Na nagraniu HD z pralni mężczyzna podchodzi do automatu, rozbija go i wyciąga z niego 6 kg drobnych, które łącznie miały zebrać się na kwotę 600 dolarów. Dodatkowo mężczyzna doprowadził do zniszczeń o wartości 1300 dolarów.

Policjanci z Crystal City przypominają mężczyźnie, że

To przestępstwo, jeśli twoja twarz została nagrana przez kamerę HD. Ale szczerze mówiąc, to po prostu przestępstwo zawsze.

Całe nagranie możecie zobaczyć na stronie KSDK.

Zobacz także:  Wydrukował banknot o nominale miliona dolarów. Bankierzy go nienawidzą

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.