Mężczyzna w stroju inspirowanym "Domem z papieru" w masce Dalego zadzierał z policją we Włocławku

13.08.2020 12:31
Mężczyzna w stroju inspirowanym "Domem z papieru" w masce Dalego zadzierał z policją we Włocławku Fot. Karol Makurat/REPORTER/Zdjęcie poglądowe

Mężczyzna w stroju charakterystycznym dla gangu Profesora z serialu "Dom z papieru" zaczepiał policję i mieszkańców we Włocławku. Był pijany.

Gang Profesora z serialu "Dom z papieru" charakteryzuje się czerwonymi kombinezonami oraz maskami Salvadora Dalego. Właśnie w takim stroju pojawił się na ulicach Włocławka pewien mężczyzna.

Mężczyzna w stroju z "Domu z papieru" zadzierał z policją

W środę 12 sierpnia około godziny 13 na ulicy 3 Maja we Włocławku pojawił się mężczyzna przebrany za postać ze znanego serialu. W tym samym czasie policjanci zabezpieczali teren obok budynku Urzędu Miasta z powodu alarmu bombowego. Jak donosi portal wloclawek.naszemiasto.pl, mężczyzna podszedł do radiowozu i zaczął ubliżać policjantom. Potem zaczepiał także przechodniów.

Przeczytaj także

35-latek okazał się być kompletnie pijany. Mundurowi zatrzymali go i przewieźli na Komendę Miejską Policji we Włocławku. Jak poinformowała portal Anita Szefler-Ciupińska, rzecznik miejscowej policji, mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Fan "Domu z papieru" podobno nie był w żaden sposób powiązany z alarmem bombowym w urzędzie.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.