Pogoda
10.06.2020 14:53

Mężczyzna zmarł podczas egzaminu na prawo jazdy. Powodem był stres

Tragiczne wieści z Gorzowa Wielkopolskiego. Jak podaje Gazeta Lubuska, 58-letni mężczyzna brał udział w egzaminie na prawo jazdy. Niestety, próba zdania okazała się być tragiczna.

Mężczyzna zmarł podczas egzaminu na prawo jazdy. Powodem był stres
foto: zdjęcie poglądowe; Kamil Krukiewicz/REPORTER/East News

O sprawie poinformował jeden z czytelników Gazety Lubuskiej. - Nie do uwierzenia, ale to się zdarzyło naprawdę. Człowiek tak zestresował się egzaminem na prawo jazdy, że zaraz po nim dostał zawału i umarł - cytuje jego słowa publikacja.

Mężczyzna zmarł w trakcie egzaminu na prawo jazdy

Na miejsce niedługo po incydencie przyjechała karetka pogotowia. Jak podaje gazeta, mężczyzna niestety nie dotarł do szpitala. Mimo reanimacji 58-latka nie udało się uratować. Informację potwierdził gorzowski oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na łamach Gazety Lubuskiej:

"

Potwierdzam, iż dana sytuacja miała miejsce obok Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Podmiejskiej 18 w Gorzowie Wlkp. 1 czerwca Pan miał egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku, egzamin zakończył się pozytywnie dla egzaminowanego. Po opuszczeniu Ośrodka na chodniku przy ulicy głównej Pan stracił przytomność, na miejsce wezwano karetkę. Pomimo reanimacji mężczyzna zmarł. "

Żółw
Żółw
Przeczytaj także Latający żółw prawie spowodował wypadek samochodowy. Jak doszło do szokującego zdarzenia? [WIDEO]

Jak podaje Gazeta Lubuska nieoficjalnie, mężczyzna mógł dostać ataku serca już poza terenem ośrodka. Informację tę podobno potwierdziła wstępna sekcja zwłok, która wykluczyła działanie osób trzecich.

Jak wyjaśnił rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim prokurator Łukasz Gospodarek: "W chwili zdarzenia nieznana była przyczyna zgonu i wszystko działo się na oczach świadków". Ostateczne wyniki sekcji będą znane za miesiąc albo dwa. Jeśli wstępna przyczyna zgonu się potwierdzi, śledztwo zostanie umorzone.

Autostrada w Egipcie
Autostrada w Egipcie
Przeczytaj także Wybudowali im autostradę 50 cm od domu. Władze twierdzą, że to zgodne z prawem [ZDJĘCIA]
Tagi: Newsy