Mężczyzna zmarł podczas seansu "Annabelle wraca do domu"

04.07.2019 10:30
Annabelle wraca do domu|undefined Fot. kadr z filmu Annabelle wraca do domu

"Annabelle wraca do domu" to 3. cześć serii, będącej elementem uniwersum horrorów "Obecność". Podczas pokazu filmu w Tajlandii jeden z widzów zmarł.

Stworzona w 2013 roku przez Jamesa Wana seria "Obecność" to w tej chwili dobrze prosperująca marka, która rozrosła się na siedem filmów. W planach są kolejne spin-offy o upiorach zaprezentowanych w horrorze. Najnowszą produkcją z uniwersum jest "Annabelle wraca do domu" - trzecia część historii o nawiedzonej lalce. Dla jednego z widzów wizyta w kinie okazała się ostatnią rzeczą, jaką zrobił w swoim życiu.

"Annabelle wraca do domu" - widz zmarł podczas seansu horroru

Jak podaje The Daily Mail, podczas pokazu "Annabelle wraca do domu" w jednym z tajlandzkich kin, zmarł 77-latek. Mężczyzna początkowo został wzięty za mieszkańca Tajlandii. Wkrótce okazało się jednak, że denat jest Brytyjczykiem, który przyjechał do egzotycznego kraju na wakacje. W ramach odpoczynku wybrał się samotnie do kina na najnowszą część "Annabelle". Nie potwierdzono, czy odbył wycieczkę samotnie, czy był w większej grupie.

Trudno też określić przez jak długi czas zwłoki siedziały na jednym z foteli. Podczas seansu żaden z pozostałych widzów nic nie zauważył. Kiedy film się skończył i na sali zapaliły się światła, kobieta siedząca na fotelu obok zorientowała się, że coś jest nie tak. Natychmiast zadzwoniła po pogotowie. Lekarz po przybyciu do kina stwierdził, że mężczyzna nie żyje. Jego zwłoki wyniesiono tylnym wyjściem i zawieziono do pobliskiego szpitala, by sprawdzić przyczynę zgonu. Na razie nie jest ona jednoznaczna. Nie wyklucza się, że powodem śmierci mógł być stres wywołany przerażającymi scenami zaprezentowanymi w "Annabelle wraca do domu".

Przeczytaj także

"Annabelle wraca do domu" - kiedy premiera?

To nie pierwszy przypadek, kiedy jeden z widzów umarł na seansie horroru z serii "Obecność". W 2016 roku 65-letni mężczyzna z Indii doznał zawału serca podczas drugiej części "Obecności". Do polskich kin "Annabelle wraca do domu" wejdzie już 12 lipca 2019 roku.

Zobacz też: Widz umarł podczas seansu „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.