Michał Jelonek czyli MIPOF w Ż

Magda Słomka
21.11.2014 16:12
Michał Jelonek czyli MIPOF w Ż Fot. Jelonek

A jeśli chodzi o seks, to...

Umieram..... Umnieram.... U mnie ram.... ma 8 giga. W laptopie. Sprawdziłem zaraz po telefonie od red.nacz. Prokopa z propozycją pisania felietonów. Nie byłem pewny czy mój komputer da sobie radę z takim dziełem i zmną, jako autorem. Potem „przeczesałem i potargałem” internet na temat felietonów i wyszło, że najpoczytniejsze są o seksie, śmierci i nowinkach technologicznych. No to temat śmierci i zaawansowanej technologii mamy już za sobą w pierwszym zdaniu.

A jeśli chodzi o seks, to.... co tu będę dużo pisał, wystarczy, że załączę fotografię nagiej części mojego ciała, a dokładnie łokcia (lewy, w kusząco zgiętej pozycji).

Lokiec jelonkaOK

Nie jest to może idealna erotyczna gra wstępna ale jakoś tam nawiązuje i daje pole do popisu wyobraźni zboczeńców i innych miłośników kontaktu z naturą.

A po drugie, widziałem okładki bardzo popularnych, gorących romansów i tam ludzie też mieli łokcie.... niektórzy zgięte. Gdzieś mi zginęło „Po pierwsze..” ... nieważne.
Ważne, że nadal nie wiem o czym piszę, i Ty, Szanowny Czytelniku, też nie wiesz o czym czytasz, ale jakoś razem nam idzie, mamy już 1/3 tekstu przebrniętą i mam nadzieję, że razem dotrzemy do końca Mojego Indywidualnego Pierwszego Oryginalnego Felietonu w Życiu, w skrócie MIPOFwŻ. Ale oczywiście nie będę miał do Ciebie pretensji jeśli gdzieś się zagubisz, zostaniesz w tyle, że niby sznurówki się rozwiązały, albo że masz ważny telefon międzymiastowy z Rzeszowa....i zostanę sam....a tu jeszcze pół strony....To trochę jak na jelonkowatym koncercie......zawsze jestem pełen podziwu i wdzięczności dla ludzi którzy wytrzymują do końca ......i jeszcze się uśmiechają.

Na szczęście z pomocą nadszedł red.nacz. Prokop (ten sam, który do pisania felietonów skusił mnie wielką sławą, ogromnym bogactwem oraz połową ręki – skrót od połowy królestwa i ręki księżniczki), to znaczy wysłał mi mejla z podpowiedziami jak i o czym mam napisać felieton, cytuję:
„Tematyka: Muzyka, Teatr, Kino, Polityka, Religia, co was denerwuje, co cieszy, co inspiruje, co zachwyca. Rzeczy, które siedzą Wam w głowie, które obserwujecie, które wywołują jakieś emocje.”

Noooo to mi pomógł..... Przecież na te tematy wszyscy piszą ! I co ja, skrzypek, mimo,że „Fakinrokstar”, mogę dodać odkrywczego do muzyki, teatru, kina, polityki, religii i hodowli malin? (Hodowlę sam dodałem bo mi brakowało). Dlaczego nikt nie pisze felietonów o zwykłych sprawach, np. o ....rynnach ? Denerwują mnie one i cieszą, inspirują i zachwycają zarazem, że aż wiersz o nich napisałem:

„O rynnach chce pisać me rymmy,
gdy żołnierz leży śmiertelnie rynny,
a dama na twarz kładzie swe krymmy
ja o rurach piszę, nie kto inny.
Bo kto w obronie naszej krainny
stanie jak mężny hodowca malinny
i ubierając w częstochowskie rymmy
wypowie ten dowód korynny :
To naturalny odruch obrynny,
że montujemy na dachach rynny
bo deszcz jest zdradziecki i płynny!!!”

Dołączam do wiersza mój osobisty zbiór fotografii rynien polskich i mam nadzieję, że się powymieniamy, bo niektóre mam podwójne.

Rynny polskie 1OK
Rynny polskie 3OK
Rynny polskie 4OK
Rynny polskie 5OK
Rynny polskie 6OK

Pozdrawiam serdecznie,
Jelonek

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.