Pogoda
29.03.2018 14:16

Microsoft opublikował listę darmowych gier dla posiadaczy Games With Gold na kwiecień 2018 roku

Użytkownicy Xboksów One i Xboksów 360 mogą zacierać ręce, bo oferta przygotowana dla nich w ramach programu Games With Gold prezentuje się naprawdę solidnie. Jakie gry będą dostępne za darmo w kwietniu 2018 roku?

Microsoft opublikował listę darmowych gier dla posiadaczy Games With Gold na kwiecień 2018 roku
foto: kadr z wideo

Jak co miesiąc, Microsoft zaprezentował listę gier, które będą dostępne do darmowego pobrania dla subskrybentów programu Games With Gold. W dużym skrócie - osoby z wykupionym pakietem Xbox Gold dostają co miesiąc możliwość ściągnięcia wybranych gier za darmo. W pobrane tytuły można grać dopóki mamy wykupione konto Xbox Gold.

W kwietniowym pakiecie Games With Gold gracze znajdą naprawdę ciekawe produkcje - dla użytkowników Xboksów One przeznaczone zostały gry „Assassin's Creed: Syndicate” i „The Witness”, natomiast właściciele Xboksów 360 mogą stać się posiadaczami „Cars 2” i „Dead Space 2”. Produkcje z konsoli poprzedniej generacji będą oczywiście dostępne również na Xboksach 1.

Assassin's Creed: Syndicate w kwietniowym Games With Gold

Główną gwiazdą Games With Gold jest definitywnie „Assassin's Creed: Syndicate”. Gra została wydana w 2015 roku. Akcja dzieje się w Londynie w 1868 roku, w trakcie rewolucji przemysłowej. Gracze sterują bliźniakami Jacobem i Evą Frye, którzy rozbudowują swoją podziemną organizację, która walczy przeciwko tym, którzy wykorzystują tych mniej uprzywilejowanych.

„The Witness” to produkcja przeznaczona dla jednego gracza. Głównym zadaniem jest rozwiązywanie puzzli, których twórcy przygotowali ponad 500. Tytuł traktuje gracza jak istotę inteligentną, nie marnuje niczyjego czasu, a każda zagadka jest pełna nowych, świeżych pomysłów.

„Dead Space 2” dla użytkowników Xboksów 360

Kontynuacja przygód inżyniera Isaaca spotkała się z ciepłym przyjęciem i świetnymi wynikami finansowymi. Gra jest trzecioosobowym horrorem, a główny bohater jest osamotniony na terenie statku, który został opanowany przez kosmiczne potwory zwane nekromorfami. Tytuł przeznaczony tylko dla ludzi o stalowych nerwach:

Produkcje będą dostępne do pobrania przez cały kwiecień 2018 roku. Zagracie w którąś z nich?

Kamil Kacperski
Tagi: Gry