Microsoft rozdaje unikalne konsole Xbox One z „Gry o tron”. Wystarczy udostępnić wpis na Twitterze lub dać lajka na Facebooku

Michał Tomaszkiewicz
09.05.2019 12:51
Microsoft rozdaje unikalne konsole Xbox One z „Gry o tron”. Wystarczy udostępnić wpis na Twitterze lub dać lajka na Facebooku Fot. materiały prasowe

Takiego gadżetu z „Gry o tron” będą zazdrościć wszyscy – z okazji emisji finałowego, 8. sezonu przebojowego serialu HBO, Microsoft przygotował specjalne edycje konsoli Xbox One S All-Digital Edition i zapowiedział rozdanie ich fanom.

Zdobycie sprzętu może być nawet trudniejsze, niż objęcie Żelaznego Tronu – konsole są trzy, a konkurs obejmuje cały świat i wszystkie kraje, w których obecny jest Xbox (w tym Polskę), a nie tylko 7 królestw. Czy zdecydujecie się dołączyć do gry o konsole, zależy tylko od Was – sprzęty, który można wygrać, wygląda obłędnie i zapewne będą bezcenny (Microsoft wycenia je na 599 dolarów za sztukę).

Koncern przygotował trzy wersje inspirowanej „Grą o tron” konsoli Xbox One S All-Digital Edition – na widok jednej z nich żywiej zabiją serca sympatyków rodziny Targaryen, druga z miejsca stanie się obiektem pożądania stronników Nocnego Króla. Trzecia jest luźno inspirowana „Grą o tron”.

Przeczytaj także

Konsole Xbox One S z „Gry o tron” do wygrania w konkursie Microsoftu

Xbox One S All-Digital Edition rodziny Targaryen jest pokryta „skórzanymi smoczymi łuskami” i wzbogacona o herb rodu. Osoby, którą chcą ją wygrać, proszone są o udostępnienie poniższego tweeta:

Xbox One S All-Digital Edition Nocnego Króla został wykończony „wyblakniętym metalem” odtwarzającym znaną z serialu zbroję. Konsola została oczywiście oznaczona herbem tajemniczej postaci.

Osoby, które chcą wygrać konsolę Nocnego Króla, proszone są przez Microsoft o zostawienie „lajka” na poniższym poście:

Wśród osób, które wypełnią instrukcje dotyczące dzielenia się wpisem na Twitterze (i będą śledzić konto @xbox) i lajkowaniem postu na Facebooku przed 22 maja 2019 roku Microsoft wylosuje trzech zwycięzców, którzy zostaną powiadomieni o wygranej wiadomościami prywatnymi w odpowiednich mediach społecznościowych.

W razie wątpliwości co do zasad przeprowadzania konkursu, można zapoznać się z treścią regulaminu losowania konsol Xbox One S inspirowanych „Grą o tron”.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.