Mieszkał na strychu bez wiedzy właścicielki. Przerażająca prawdziwa historia z Queensland

22.01.2021 15:08
Mieszkał na strychu bez wiedzy właścicielki. Przerażająca prawdziwa historia z Queensland Fot. Shutterstock

Czy przerażające opowieści o samodzielnie przesuwających się przedmiotach czy niewytłumaczalnych odgłosach mogą być prawdziwe?

Jak się okazuje, niektóre historie, które biją na głowę większość kasowych horrorów, wydarzyły się naprawdę. Monica Green z Norman Gardens w Rockhampton, od jakiegoś czasu twierdziła, że w jej domu dzieje się coś dziwnego. Zdawało jej się, że meble i drobne przedmioty zmieniają swoje miejsce, z lodówki ginie jedzenie a w łazience czuć czasem świeżą wilgoć. Jednak kobieta nie wierzyła w duchy i inne nadprzyrodzone moce i szybko odrzuciła własne obawy.

Nawiedzony dom?

Jej duży dom posiadał monitoring, których chociaż nie zawsze działał sprawnie, dawał jej i jej dzieciom złudne poczucie bezpieczeństwa. Wokół mieszkali ludzie, więc kobieta nie czuła się samotna i opuszczona. Monica Green i jej troje dzieci żyli w przekonaniu, że ich dom stanowi bezpieczną przystań i nic złego nie może się im w nim wydarzyć. Zmiany miejsca przedmiotów i braków jedzenia w lodówce właścicielka tłumaczyła sobie psotami dzieci i własnym roztargnieniem. Jednak czy rodzina mieszkała w swoim domu zupełnie sama?

Mieszkał na strychu bez wiedzy właścicielki

18 stycznia 2021 kobieta wybrała się do lekarza. Sądziła że spędzi tam dużo czasu, jednak udało się jej wrócić dużo wcześniej niż przypuszczała. Po wejściu na posesję zauważała szereg zmian sugerujących włamanie. Przerażana Monica natychmiast wezwała Policję. Tylne drzwi jej domu były szeroko otwarte, telewizor i klimatyzacja były włączone, a na kuchence leżał na wpół ugotowany posiłek złożony z kawałków kurczaka. Przybyli na miejsce funkcjonariusze Policji odkryli coś przerażającego.

Właz prowadzący na niezamieszkały strych domu Monicy był przekrzywiony. Jak się okazało, nikt nie włamał się do jej domu, ale mieszkał w nim bez jej wiedzy już od dłuższego czasu!

Czułam się w horrorze. Dlaczego on mieszkał pod moim dachem? Jakie miał zamiary? Czy był tu, żeby nas skrzywdzić lub ukraść jedno z moich dzieci? Mam je chronić a czuję, że je zawiodłem. Czułam, że moja prywatna przestrzeń została zaatakowana. Jestem zszokowana, przerażona i przestraszona.

- powiedziała w rozmowie z 9 News przerażona kobieta.

Nie pierwszy taki przypadek

Jason Milner z policji w Queensland stwierdził, ze incydent był naprawdę wyjątkowy i nigdy nie widział nic podobnego. Jednak nie był to pierwszy taki przypadek. 12 lat temu w mieście Fukuoka w Japonii mężczyzna odkrył że nie mieszka sam. W jego szafie mieszkała bowiem obca kobieta o której istnieniu przez wiele miesięcy nie miał pojęcia.

Zobacz również: Kula ognia nad południową Polską. Sieć obiegły nagrania tajemniczego zjawiska [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.