„Milionerzy”: pytanie o bisior pokonało uczestniczkę. Czy popełnicie ten sam błąd na bis?

18.02.2020 14:22
„Milionerzy”: pytanie o bisior pokonało uczestniczkę. Czy popełnicie ten sam błąd na bis? Fot. Bartosz KRUPA/East News

Jeśli wiecie co to jest bisior, to ze studia „Milionerów” wyszlibyście bogatsi o pół miliona złotych. Pytanie okazało się jednak zbyt trudne dla uczestniczki, której nie pomogło nawet koło ratunkowe. 

W „Milionerach” pojawiają się naprawdę różnorodne pytania. Część z nich pomijana jest wzruszeniem ramion, część zaś wywołuje żywe dyskusje wśród widzów i internautów, którzy spierają się nie tylko o to, która odpowiedź jest prawidłowa, lecz także o to, czy samo pytanie ma sens.

Tak było między innymi z kwestią dotyczącą podstawowych informacji dotyczących silnika samochodu. Dla niektórych była to wręcz wiedza tajemna.

Przeczytaj także

Bisior pojawił się w „Milionerach” w pytaniu za pół miliona złotych. Uczestniczka wykorzystała nawet koło ratunkowe, żeby zbliżyć się do prawidłowej odpowiedzi, ostatecznie jednak postanowiła wycofać się z rywalizacji zabierając ze sobą 250 000 zł. Czy wam pójdzie z tym pytaniem lepiej?

„Milionerzy”: pytanie o bisior warte 500 000 zł. Uczestniczka się poddała

Tylko dwa pytania dzieliły uczestniczkę „Milionerów” od zgarnięcia okrągłego miliona złotych. Już pierwsze z nich okazało się jednak być zbyt trudnym.

Hubert Urbański zapytał bowiem o bisior, który nie jest zbyt często spotykany w codziennym życiu. Jak odpowiecie na to pytanie?

 

Uczestniczka, nie wiedząc czym jest bisior, poprosiła o pomoc publiczność. Ich wskazania rozłożyły się równomiernie na wszystkie 4 odpowiedzi, w związku z czym graczka postanowiła zakończyć grę, wygrywając 250 000 zł.

Wy możecie za to spróbować swoich sił ponownie, bez obaw o przegraną. Czy czujecie się mądrzejsi, niż przed chwilą?

 

Jeśli wskazaliście, że bisior wykonywany jest z wydzieliny małż, to mieliście rację i gdybyście to wy siedzieli na krześle uczestnika w „Milionerach”, wygralibyście 500 000 zł. Czytacie to jednak w internecie, musicie więc zadowolić się świadomością moralnego zwycięstwa.

Zobacz także: „Milionerzy”: Pytanie o anielskie ruchańce. Znalibyście odpowiedź? 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.