Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zarażeniach koronawirusem w Polsce. Są ofiary śmiertelne

04.04.2020 10:35
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zarażeniach koronawirusem w Polsce. Są ofiary śmiertelne Fot. shutterstock.com

Sprawdźcie najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia.

Codziennie Ministerstwo Zdrowia informuje na swoim profilu na Twitterze o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. W sobotę, 4 kwietnia 2020 potwierdzono 120 nowych przypadków i niestety 2 przypadki śmiertelne.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zarażeniach wirusem w Polsce. Są ofiary śmiertelne

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, nowe zakażenia dotyczą: 50 osób z woj. śląskiego, 16 osób z woj. wielkopolskiego, 14 osób z woj. małopolskiego oraz 10 osób z woj. zachodniopomorskiego, 9 osób z woj. pomorskiego, 6 osób z woj.lubuskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj.podkarpackiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. świętokrzyskiego. W sumie w Polsce jest zarażonych 3503 osób.

Zobacz także: Cyfrowa mapa koronawirusa w Polsce. Można śledzić na niej zarażenia w czasie rzeczywistym 

Jednocześnie poinformowano, że zmarły kolejne 2 osoby -  67-letnia kobieta z Częstochowy oraz 88-letnia kobieta hospitalizowana w Raciborzu. Obie miały choroby współistniejące. Dotychczas w Polsce zmarły 73 osoby zarażone koronawirusem. 

Zobacz także: WHO przestrzega. Popularny błąd w noszeniu maseczek  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.