Pogoda
28.11.2018 15:00

"Młodzi Tytani Akcja! Film": hollywoodzka przygoda młodych superbohaterów na DVD od 28 listopada

Warner Bros. Animation prezentuje brawurową satyrę na kino superbohaterskie. "Młodzi Tytani: Akcja! Film" już 28 listopada 2018 zadebiutował na DVD.

Młodzi Tytani Akcja film na DVD
foto: materiały prasowe

"Młodzi Tytani: Akcja! Film", przezabawna opowieść o młodych superbohaterach, którzy domagają się pełnometrażowego filmu na swój temat, to kinowa adaptacja znanego z Cartoon Network serialu "Młodzi Tytani: Akcja!". 28 listopada 2018 roku film trafił na DVD w Polsce.

"Młodzi Tytani: Akcja! Film" - o czym jest?

Wszyscy superbohaterowie mają już własne filmy – wszyscy, poza Młodymi Tytanami! Robin pragnie zostać gwiazdą - nie chce już żyć w cieniu Batmana i zamierza to zmienić. Postanawia sprawić, by hollywoodzka reżyserka, Jade Wilson, ich zauważyła. Mając pod pachą kilka szalonych pomysłów i utworów muzycznych, wraz z pozostałymi Młodymi Tytanami wyrusza do LA w przekonaniu, że uda się spełnić marzenia o sławie. Kiedy jednak na scenie wydarzeń pojawia się superłotr Slade, Młodzi Tytani muszą spełnić swój superbohaterski obowiązek i ocalić świat!

"Młodzi Tytani: Akcja! Film", dzięki swojej wielowarstwowej fabule, błyskotliwym dialogom i kapitalnemu humorowi, jest produkcją, która przemówi nie tylko do dzieci, lecz do widzów w każdym wieku.  

"Młodzi Tytani: Akcja! Film" - twórcy i obsada

Pełnometrażową animację osadzoną w uniwersum DC wyreżyserowali Peter Rida Michail i Aaron Horvath na podstawie scenariusza Michaela Jelenica i Horvatha. Produkcji podjęli się Horvath, Jelenic, Peggy Regan, Michail i Will Arnett, a producentem wykonawczym został Sam Register. Muzykę do filmu skomponował wyróżniony nagrodą Grammy i nominowany do Emmy Jared Faber. Wszyscy twórcy, poza Arnettem, są jednocześnie zaangażowani w produkcję serialu "Młodzi Tytani: Akcja!".

Postaciom z filmu o Młodych Tytanach głosów użyczyli: Scott Menville (Robin), Greg Cipes (Bestia), Khary Payton (Cyborg), Tara Strong (Raven) oraz Hynden Walch (Gwiazdka). Will Arnett wcielił się w rolę nikczemnego Slade’a, zaś w hollywoodzką reżyserkę Jade Wilson - Kristen Bell.

W polskiej wersji językowej wystąpili natomiast: Grzegorz Drojewski jako Robin, Wit Apostolakis-Gluziński jako Bestia, Jacek Król jako Cyborg, Izabella Bukowska-Chądzyńska jako Raven, Beata Wyrąbkiewicz jako Gwiazdka, Kamil Pruban jako Slade i Aleksandra Radwan jako Jade Wilson.

młodzi tytani akcja na dvd

"Młodzi Tytani: Akcja! Film" - premiera na DVD w Polsce

Domowe wydanie filmu zostało wzbogacone o materiały dodatkowe – animowane storyboardy: "Bieg czasu" i "Ostateczna bitwa". Premiera pełnometrażowej animacji "Młodzi Tytani: Akcja! Film" na DVD już dziś, czyli 28 listopada 2018. Portal Antyradio.pl objął wydanie patronatem medialnym.

Natalia Hluzow
Tagi: News