Mocne słowa EA - Playstation 5 i Xbox Series X "spali nam mózgi i urwie tyłki"

31.01.2020 14:15
Mocne słowa EA - Playstation 5 i Xbox Series X "spali nam mózgi i urwie tyłki" Fot. materiały prasowe/Microsoft

Już w 2020 roku zadebiutują konsole nowej generacji, które oficjalnie noszą nazwy Playstation 5 oraz Xbox Series X. Obydwie mają mieć nieprawdopodobną moc zdolną do zniszczenia naszych mózgów. A przynajmniej tak twierdzi EA.

Na razie nie wiemy zbyt wiele na temat nadchodzącej generacji gier wideo na konsolach, ponieważ zarówno Sony, jak i Microsoft raczej milczą. Wygląda jednak na to, że sprzęt będzie naprawdę mocny, ponieważ jak twierdzą twórcy z Electronic Arts, jego specyfikacja i możliwości mają nam "spalić mózgi".

Jak potężne będą konsole PS5 i Xbox Series X?

Ten piękny cytat pojawił się podczas ostatniej konferencji EA dotyczącej przyszłości firmy, a także sprawozdania finansowego z 2019 roku. Niestety, szef finansów EA Blake Jorgensen nie chciał zbyt wiele powiedzieć na temat kolejnych konsol, ale stwierdził jednoznacznie, że PS5 i XSX będą naprawdę potężne - zwłaszcza jeśli porównamy je do obecnej generacji:

Moc nowych konsol będzie zdecydowanie większa od tego, co prezentują obecne sprzęty. Możemy z PS5 i XSX zrobić dużo więcej rzeczy. Te zabawki naprawdę spalą wam mózgi.

Przeczytaj także

Widać więc, że Electronic Arts definitywnie zaczęło pracę nad produkcjami na nową generację konsol, co nie powinno chyba nikogo dziwić. Teraz wystarczy tylko czekać na pierwsze efekty ich prac. Miejmy nadzieję, że twórcy pójdą raczej ścieżką produkcji takich, jak "Star Wars Jedi: Fallen Order" i obędzie się bez kontrowersji z czasów premiery "Anthem". 

Niestety, Jorgensen nie podzielił się tytułami produkcji szykowanych na Playstation 5 i Xboksa Series X. Same konsole mają zadebiutować jesienią 2020 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.