Mortal Kombat 11. Wzięliśmy udział w turnieju z okazji premiery – to idealna gra na imprezy

Michał Tomaszkiewicz
25.04.2019 16:07
Mortal Kombat 11. Wzięliśmy udział w turnieju z okazji premiery – to idealna gra na imprezy Fot. materiały prasowe

Obicie kogoś przez internet daje tylko połowę satysfakcji z pokonania przeciwnika, który siedzi tuż obok i któremu po wygranej walce można spojrzeć z poczuciem wyższości w oczy – sprawdziliśmy to na własnej skórze dzięki turniejowi, jaki z okazji premiery Mortal Kombat 11 zorganizowała Cenega.

Mortal Kombat 11 to doskonała gra na imprezy. Wcześniej to miano dzierżyły tytuły wydane przez Microsoft na Kinecta, później prawdziwą zabawę gwarantowały gry PlayLink, z hitem Wiedza to potęga na czele, dlatego też zrównanie miłych, łatwych i przyjemnych dzieł z ociekającym brutalnością mordobiciem może być na początku nieco szokujące.

Mortal zasłużył sobie jednak na przygarnięcie na salony emocjami, jakie daje sprawdzanie się w niemal bezpośrednim starciu ze znajomymi, oraz radością, jakie daje wspólne zachwycanie się widowiskowymi akcjami.

Może jest to wynikiem tego, że Mortal Kombat 11 jest wciąż jeszcze gorącą nowością (premiera miała miejsce 23 kwietnia 2019 roku), a może to fakt, że gra wygląda po prostu spektakularnie – ale podczas wszystkich spotkań uczestnicy bardzo żywiołowo reagowali na serie ciosów, użycie Fatal Blow i udane wywołanie Fatality.

mortal_turniej_02 Fot. foto: materiały prasowe
Przeczytaj także

Mortal Kombat 11 – nowy król imprez

Zabawę mają więc nie tylko uczestnicy, ale i obserwujący zmagania – podczas turnieju Mortal Kombat 11 nie da się więc nudzić, nawet jeśli spektakularnie odpadnie się już w pierwszej rundzie.

Duża część frajdy z grania wynikała z faktu, że turniej rozgrywany były na gigantycznym ekranie telewizora LG – pozwalało to naprawdę docenić kunszt w rozlewaniu każdej kropelki krwi.

mortal_turniej_03 Fot. foto: materiały prasowe

Imprezową atmosferę wprowadziła także pizza, która zawitała na turniej – Cenega obiecuje dwie darmowe pizze dla osób, które w ciągu tygodnia od premiery Mortal Kombat 11 zagrają w niego ze znajomymi i pochwalą się tym publikując zdjęcie na Instagramie.

Przeczytaj także
mortal_turniej_04 Fot. foto: materiały prasowe

Mortal Kombat 11 zawitał już na naszą konsolę – gdy tylko wróci nam czucie w kciukach zbolałych od zadawania ciosów, opublikujemy naszą recenzję mordobicia.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.