Mortal Kombat 11 dostępny za darmo. Przetestujcie jedną z najlepszych gier tego roku

10.10.2019 11:07
mortal kombat|undefined Fot. materiały prasowe Mortal Kombat 11

Najnowsza odsłona kultowej serii bijatyk będzie dostępna za darmo przez 3 dni od 11 października.

Darmowe testy Mortal Kombat 11 będą dostępne dla posiadaczy konsol między 11 a 14 października 2019. W ramach testów gracze będą mogli sprawdzić okrojoną wersję single-playera, jak i zobaczyć czy radzą sobie w multi. Jeden z trybów obecnych w darmowej wersji gry pozwoli nam nawet ocenić, jak wyglądają postaci dostępne tylko jako DLC do podstawki. Wśród nich znajdzie się oczywiście Terminator.

Mortal Kombat 11 dostępny za darmo

Promocja przygotowana przez wydawcę ruszy w ciągu dnia w piątek 11 października. Posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One będą mogli poznać pierwsze dwa rozdziały singlowej wersji gry. Oprócz tego gracze sprawdzą walki 1v1 z podstawowymi postaciami gry, Kryptę, Trening Fatality i Wieże Czasu. Właśnie w ramach tego ostatniego trybu MK11 udostępni nam Terminatora, Nightwolfa i Shang Tsunga.

Przeczytaj także

Jeśli gra wam się spodoba na tyle, że nie będziecie chcieli się z nią żegnać po marnych trzech dniach, mamy dla was dobrą informację. Microsoft będzie oferował MK11 z obniżką 40% do 20 października, PS Store otrzyma taką samą zniżkę, ale ta będzie dostępna do 1 listopada. eShop od Nintendo Switch da nam możliwość zakupu tańszej gry między 15 a 21 października 2019.

mortal kombat zniżka

Najnowszą postacią, jaka dołączyła do rosteru Mortal Kombat 11, jest Terminator T-800. Nie jest to ostatnie DLC zapowiedziane przez NetherRealms Studios. Do marca wydawca planuje jeszcze trzy premiery.

Są to:

  • Sindel – 26 listopada 2019
  • Joker – 28 stycznia 2020
  • Spawn – 17 marca 2020

Jeśli darmowy weekend wywoła w was lekką formę uzależnienie od 11. odsłony Mortala, możecie spodziewać się, że gra będzie was zaskakiwała nowym contentem jeszcze przynajmniej przez kilka miesięcy.

Zobacz także:  Ruszyły zdjęcia do "Mortal Kombat". Scenarzysta filmu dzieli się z fanami zdjęciem z planu

Jesteście gotowi na testy?

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.