"Mortal Kombat 11": ktoś odtworzył jeden z kombosów Johnny'ego Cage'a w rzeczywistości. Zobaczcie wideo

15.07.2019 13:08
"Mortal Kombat 11": ktoś odtworzył jeden z kombosów Johnny'ego Cage'a w rzeczywistości. Zobaczcie wideo Fot. kadr z wideo reddit.com

W sieci pojawiło się wideo, w którym dwóch znawców sztuk walki odtworzyło kombo Johnny'ego Cage'a znane z "Mortal Kombat 11". Zobaczcie wideo z imponującym pokazem umiejętności walki. 

Seria "Mortal Kombat" niemalże słynie z ruchów kombinacyjnych zwanych fatalities. Najnowsza odsłona sagi, czyli "Mortal Kombat 11" również może się poszczycić długą listą brutalnych ruchów kończących pojedynki. Każdy z nich jest jeszcze bardziej wymyślny i obrzydliwy od poprzedniego. To wszystko jest oczywiście planowane przez twórców - żadnego z nich nie odtworzymy w rzeczywistości. Nieco inaczej sprawa wygląda jednak z ruchami zadającymi ogromne obrażenia, które jednocześnie nie są fatality.

Mortal Kombat 11 - kombo z gry w rzeczywistości

Pewni użytkownicy Reddita, którzy jednocześnie są utalentowanymi amatorami sztuk walki postanowili odtworzyć jeden z ruchów w rzeczywistości. Niestety wideo jest dostępne tylko na wspomnianym portalu, a link do niego znajdziecie tutaj. Panowie przygotowali jedną z kombinacji ciosów Johnny'ego Cage'a i trzeba przyznać, że robi ona spore wrażenie.

Przeczytaj także

"Mortal Kombat 11" jest dostępne na Playstation 4, Xbox One, pecety i Nintendo Switch. Gra ma się również pojawić na Google Stadia, ale na razie data premiery produkcji na tą platformę jest nieznana. Możemy się również domyślić, że produkcja trafi na Xboksa Scarlett oraz PS5, gdy takowe konsole się pojawią.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.