Pogoda
19.04.2019 17:28

Mortal Kombat 11 na zwiastunie premierowym

NetherRealm na premierowym zwiastunie nowego Mortal Kombat serwuje oglądającym, zgodnie z oczekiwaniami, jeszcze więcej radosnego mordobicia i rozlewu krwi.

mortal kombat
foto: kadr z wideo / Mortal Kombat 11 World Premiere Trailer

Twórcy nowego Mortala serwują graczom, czekającym na nową produkcję studia coraz to brutalniejsze trailery oraz bardziej krwawe i widowiskowe fatality. Z premierą nowej gry od NetherRealm jest też związane kilka akcji promocyjnych. Na przykład, gracze w Polsce, którzy zakupili Mortala przedpremierowo, będą mogli cieszyć się w tygodniu premierowym darmową pizzą, którą zapewni pizzeria Dominium.

Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11
Przeczytaj także Mortal Kombat 11 – krwawe dzieło sztuki [PIERWSZE WRAŻENIA]

Mortal Kombat 11 - krwawy zwiastun premierowy

W 11. części cyklu gracze będą mogli dokonywać mordobić i zadawać ciosy z niezwykle widowiskowy i estetyczny sposób. Graliśmy w wersję beta gry - część akcji, jakie udało nam się wykonać podczas testów Mortal Kombat 11, po oprawieniu w ramy mogłyby zawisnąć w niejednej galerii sztuki.

19 kwietnia 2019 roku twórcy zaprezentowali ostatni zwiastun produkcji. Wykorzystano w nim remiks klasycznego motywu MK. Na wideo Kronika, strażniczka czasu, postanawia rozpocząć nową erę i cofnąć czas aż do samego początku, by zrestartować bieg historii.

Nie zabrakło oczywiście pokazu fatality i krwi. Dużej ilości krwi. Trailer potwierdza ostatecznie, że gracze otrzymają dokładnie to, do czego ich przyzwyczaiła seria słynąca z brutalności i bardzo obrazowego pokazywania przemocy. Jak się okazało, jest też przy tym bardzo realistyczna – w pierwszym odcinku serii „Nauka Mortal Kombat” udowodniono, że Sub-Zero naprawdę może roztrzaskać w drzazgi zamrożoną głowę przeciwnika.

Premiera Mortal Kombat 11 zaplanowana jest na 23 kwietnia 2019 roku.

Zagracie w Mortal Kombat 11?

Marcin Czajkowski
Tagi: Technologia Gry