Mortal Kombat 11 zapowiada kolejną postać. Powitajcie Sindel [WIDEO]

15.11.2019 12:06
źródło: Materiały Prasowe, Mortal Kombat|undefined Fot. Materiały prasowe

Twórcy "mortala" od jakiegoś czasu podkręcają atmosferę wokół ostatniej odsłony ich gry, zapowiadając co chwila kolejnych nowych wojowników, którymi będziemy mogli walczyć w MK11.

Po tym, jak do rostera postaci w Mortal Kombat 11 dołączył Terminator, już niedługo gracze będą mogli wcielić się w Sindel. Premiera kolejnego DLC zaplanowana jest na 26 listopada 2019. A już teraz gracze mogą zobaczyć krótki zwiastun, który pokazuje jak radzi sobie nowa postać w walce.

Sindel na zwiastunie 

Sindel sprawowała władzę nad Edenią, wraz ze swoją córką - księżniczką Kitaną i mężem Jerodem. Zadebiutowała w Mortal Kombat 3. Mimo że nie jest w gronie głównych postaci serii, często odgrywa istotną rolę w fabule. Jest jedną z niewielu postaci w historii Mortala, która mimo bycia złą przeszła na stronę dobra.

Przeczytaj także

Była Królowa Edenii i matka księżniczki Kitany, Sindel została zmuszona do zdrady własnego ludu i ożenienia się z Shao Khanem, podczas gdy władca Pozaświata próbował podbić ziemski wymiar. Teraz, jako Królowa Pozaświata, nieustannie toczy walkę o utrzymanie tronu oraz władzy. Z pięknymi, srebrnosiwymi włosami i z królewską postawą, Sindel posiada wiele mistycznych umiejętności, pozwalających jej lewitować i manipulować falami dźwiękowymi.

Postać pojawi się we wczesnym dostępie 26 listopada 2019 roku dla posiadaczy Kombat Pack.Sindel jest jedną z sześciu zapowiedzianych postaci dostępnych jako DLC. Oto jak przedstawia się lista:

  • Shang Tsung (dostępny już teraz)
  • Nightwolf (dostępny)
  • Terminator T-800 (dostępny)
  • Sindel - 26 listopada
  • Joker - 28 stycznia
  • Spawn - 17 marca 

Mortal Kombat 11 miał swoją premierę w kwietniu 2019 i był pierwszą od 3 lat nową częścią serii. Przez 26 lat istnienia fani mieli okazję grać już w 20 różnych odsłon jednej z najważniejszych bijatyk w historii gamingu.

Osoby, które nie posiadają Kombat Packa, otrzymają możliwość zakupienia Sindel na początku grudnia 2019 roku.

Gra Mortal Kombat 11 dostępna jest w sprzedaży na PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch w polskiej (napisy) wersji językowej.

Zobacz także: Nowy "Mortal Kombat" ma przypominać "Deadpoola"

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.