Mortal Kombat 11 zapowiada kolejną postać. Powitajcie Sindel [WIDEO]
15.11.2019 12:06
Mortal Kombat 11 zapowiada kolejną postać. Powitajcie Sindel [WIDEO] Fot. Materiały prasowe

Twórcy "mortala" od jakiegoś czasu podkręcają atmosferę wokół ostatniej odsłony ich gry, zapowiadając co chwila kolejnych nowych wojowników, którymi będziemy mogli walczyć w MK11.

Po tym, jak do rostera postaci w Mortal Kombat 11 dołączył Terminator, już niedługo gracze będą mogli wcielić się w Sindel. Premiera kolejnego DLC zaplanowana jest na 26 listopada 2019. A już teraz gracze mogą zobaczyć krótki zwiastun, który pokazuje jak radzi sobie nowa postać w walce.

Sindel na zwiastunie 

Sindel sprawowała władzę nad Edenią, wraz ze swoją córką - księżniczką Kitaną i mężem Jerodem. Zadebiutowała w Mortal Kombat 3. Mimo że nie jest w gronie głównych postaci serii, często odgrywa istotną rolę w fabule. Jest jedną z niewielu postaci w historii Mortala, która mimo bycia złą przeszła na stronę dobra.

Przeczytaj także

Była Królowa Edenii i matka księżniczki Kitany, Sindel została zmuszona do zdrady własnego ludu i ożenienia się z Shao Khanem, podczas gdy władca Pozaświata próbował podbić ziemski wymiar. Teraz, jako Królowa Pozaświata, nieustannie toczy walkę o utrzymanie tronu oraz władzy. Z pięknymi, srebrnosiwymi włosami i z królewską postawą, Sindel posiada wiele mistycznych umiejętności, pozwalających jej lewitować i manipulować falami dźwiękowymi.

Postać pojawi się we wczesnym dostępie 26 listopada 2019 roku dla posiadaczy Kombat Pack.Sindel jest jedną z sześciu zapowiedzianych postaci dostępnych jako DLC. Oto jak przedstawia się lista:

  • Shang Tsung (dostępny już teraz)
  • Nightwolf (dostępny)
  • Terminator T-800 (dostępny)
  • Sindel - 26 listopada
  • Joker - 28 stycznia
  • Spawn - 17 marca 

Mortal Kombat 11 miał swoją premierę w kwietniu 2019 i był pierwszą od 3 lat nową częścią serii. Przez 26 lat istnienia fani mieli okazję grać już w 20 różnych odsłon jednej z najważniejszych bijatyk w historii gamingu.

Osoby, które nie posiadają Kombat Packa, otrzymają możliwość zakupienia Sindel na początku grudnia 2019 roku.

Gra Mortal Kombat 11 dostępna jest w sprzedaży na PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch w polskiej (napisy) wersji językowej.

Zobacz także: Nowy "Mortal Kombat" ma przypominać "Deadpoola"

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.