Mortal Kombat 11 z kompilacją fatality. Facebook zbanowałby nas za pokazanie screena

Michał Tomaszkiewicz
18.01.2019 11:33
Mortal Kombat 11|undefined Fot. zrzut ekranu

Mortal Kombat 11 zdecydowanie nie jest grą dla dzieci, ani nawet da dorosłych o słabych nerwach. Twórcy udowodnili to pokazując pierwsze filmy z rozgrywki, oficjalny zwiastun oraz kompilację brutalnych fatality.

Nowa odsłona cyklu Mortal Kombat zagości na ekranach komputerów i konsol w kwietniu 2019 roku – NetherRealm zaczął więc podgrzewać atmosferę przed premierą. Na specjalnym pokazie pokazano fragmenty krwawej rozgrywki, pochwalono się także nowymi wizjami brutalnych zabójstwa na zakończenie wygranej walki.

Jeśli nie macie jeszcze ukończonych 18 lat, uprzejmie prosimy o nieoglądanie poniższego filmu.

W grze mają pokazać się znane i lubiane postaci z poprzednich części – nie zdradzono jeszcze całej obsady, ale podczas prezentacji można było zobaczyć w akcji zawodniczki i zawodników, które na jakiś czas zniknęły z obsady Mortal Kombat.

Wprawne oko wyłapało także pojawienie się nowej postaci – boga Gerasa. To pomocnik Kroniki, władczyni czasu, która postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i naprawić szkody wyrządzone przez stawiającą się Ziemię i Raidena.

Geras potrafi manipulować czasem, co daje mu unikalne możliwości siania bólu i zniszczenia.

Mortal Kombat 11 – kompilacja fatality

Fatality to kwintesencja Mortal Kombat – wyjątkowo brutalne i krwawe sposoby na zakończenie życia przeciwnika stały się wizytówką serii bijatyk.

Tradycja kontynuowana jest w Mortal Kombat 11 – NetherRealm wypuścił filmik pokazujący nowe spojrzenia na zagrania. Do obejrzenia wymagane jest ukończenie 18. roku życia.

Twórcy przypominają, że osoby zamawiające Mortal Kombat 11 w przedsprzedaży otrzymają możliwość grania Shao Khanem.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.