Pogoda
19.10.2017 13:30

Motocyklista stracił nogę w zderzeniu z latarnią

Makabryczna scena pochodzi z Brazylii, a ofiarą padł motocyklista przewożący pasażera. Uwaga, ostrzegamy, że wideo zawiera treści tylko dla dorosłych.

Motocyklista stracił nogę w zderzeniu z latarnią
foto: kadr z wideo

Nagranie zostało zarejestrowane przez brazylijskie kamery po południu dnia 15 października 2017 roku. Na spokojnej drodze nagle pojawia się motocykl, na którym siedzi dwójka ludzi. Kierowca nagle stracił kontrolę nad motocyklem i rozpędzony uderzył w stojącą obok drogi latarnie. Zderzenie było tak mocne, że motocykliście urwało prawą nogę.

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem podczas wykonywania tak zwanego „wheelie”, czyli manewru polegającego na prowadzeniu motocyklu, który jedzie na jednym kole. Wiózł jednocześnie pasażera, któremu nic poważnego się nie stało. UWAGA, materiał dla ludzi o mocnych nerwach:

Szokujące jest również zachowanie kierowcy białego pick-upa, który nie zatrzymuje się po wypadku, aby zobaczyć czy pasażerowie motoru przeżyli. Zamiast tego jedzie on dalej, wymijając jedynie oderwaną część ciała motocyklisty.

To wideo powinno być przestrogą dla nadmiernie szybkich kierowców. Wiemy jednak, że wina nie zawsze leży po stronie osoby sterującej, dlatego uczulamy by na drodze zawsze uważać.

Kamil Kacperski
Tagi: News adrenalina