Motorniczy tramwaju w Krakowie pobił się z pasażerem. Obaj trafili do szpitala

Romana Makówka
25.11.2019 15:54
Motorniczy tramwaju w Krakowie pobił się z pasażerem. Obaj trafili do szpitala Fot. Jacek Boron/REPORTER

O krakowskim MPK nie od dzisiaj krążą legendy, jednak w ostatnim czasie krakowianie coraz częściej przecierają oczy ze zdumienia.

Niedawno pisaliśmy o motorniczym tramwaju linii nr 4 (Bronowice Małe - Wzgórza Krzesławickie), który w ścisłym centrum miasta a dokładnie w rejonie przystanku "Teatr Bagatela" zamiast patrzeć na tory, oglądał na telefonie film porno.

Przerażeni pasażerowie nakręcili całe zajście telefonami, a zdjęcia trafiły do sieci.

Bójka w tramwaju. Motorniczy pobił pasażera.

Do kolejnej niecodziennej sytuacji z udziałem krakowskiego motorniczego doszło w sobotę, 23 listopada 2019 roku. Tuż po godzinie 22.00 w tramwaju numer 5 doszło do bójki między motorniczym a pasażerem. Obaj trafili do szpitala.

O całej sprawie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie poinformowało w mediach społecznościowych:

Do bójki doszło na pętli na Wzgórzach Krzesławickich. Jak informuje Mateusz Drwal z zespołu prasowego małopolskiej policji, funkcjonariusze dopiero po obejrzeniu monitoringu, ustalą dokładne okoliczności zdarzenia.

Motorniczy i pasażer przedstawili policji swoje wersje, z których wynika, że pasażer przysnął sobie w tramwaju, a motorniczy, próbując go dobudzić, bardzo go przestraszył. Śpioch, po gwałtownej pobudce zareagował agresją, w wyniku której wywiązała się bójka.

Przeczytaj także

Z pomocą pospieszył inny motorniczy, który zauważył, że w pojeździe obok dzieje się coś niepokojącego. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia oraz policja. Zarówno motorniczy, jak i gwałtownie przebudzony pasażer trafili do szpitala.

Jeżeli nie zgłoszą sprawy oficjalnie w komisariacie, to śledczy nie będą wszczynać postępowania.

Zobacz również: Pastor umarł, bo próbował pościć 40 dni jak Jezus

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.