Motorola RAZR powróci jako zginany smartfon

Michał Tomaszkiewicz
17.01.2019 14:50
Motorola RAZR powróci jako zginany smartfon Fot. OptoScalpel

Motorola RAZR, przebojowy telefon z klapką, może powrócić silniejszy niż kiedykolwiek – podobno zbliża się premiera nowej wersji modelu, który tym razem będzie smartfonem ze zginanym ekranem.

Jeśli dotychczasowe doniesienia na temat telefonów z elastycznymi ekranami szykowanymi przez Samsunga czy Xiaomi nie wywołały w Was entuzjazmu, to w jednej chwili zmieni się to, gdy spróbujecie wyobrazić sobie nową Motorolę RAZR.

To był ukochany telefon kobiet, które szukały nowoczesności i ciekawego stylu – ostra jak brzytwa konstrukcja robiła w swoich czasach naprawdę ogromne wrażenie. Motorola RAZR tak mocno zapadła w pamięci, że niemal natychmiast po pojawieniu się informacji o szykowaniu nowej wersji Nokii 3310 pojawiły się pytania, kiedy powróci telefon z klapką producenta, który obecnie należy do Lenovo.

Wypytywaliśmy o takie plany osobiście i dowiedzieliśmy się, że Motorola nie będzie zajmować się wskrzeszaniem starych modeli w nowych, prostych wersjach – woli koncentrować się na tworzeniu nowych technologii.

Motorola RAZR powróci jako zginany smartfon

Wygląda na to, że były to słowa prorocze – nowa wersja telefonu z klapką ma być bowiem szczytem techniki i wykorzystywać zginalny ekran. Można się domyślać, że w przeciwieństwie do elastycznych smartfonów konkurencji, wyglądających jak książki, nowy RAZR będzie zginał się jak swój duchowy poprzednik.

Co ciekawe, premiera elastycznego smartfona Lenovo ma podobno odbyć się już w lutym 2019 roku – w praktyce w tym samym czasie swoje konstrukcje zamierza pokazać Samsung.

Według nieoficjalnych informacji, oba modele mają być nawet podobnie wycenione – zarówno elastyczny smartfon Samsunga, jak i Motorola RAZR z elastycznym ekranem mają kosztować po 1500 dolarów, czyli nieco ponad 5600 zł.

Z przecieków wynika, że Lenovo szykuje się do wypuszczenia 200 000 sztuk elastycznej Motoroli RAZR.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.