Motyw muzyczny z "Harry'ego Pottera" zagrany na... pralce! Zobaczcie niesamowite wideo

10.06.2020 15:59
Motyw muzyczny z "Harry'ego Pottera" zagrany na... pralce! Zobaczcie niesamowite wideo Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News

Fani twórczości J.K. Rowling ponownie wykazali się nie lada kreatywnością. Słyszeliście kiedyś motyw muzyczny z "Harry'ego Pottera" zagrany za pomocą pralki? Teraz macie okazję!

Muzyczny motyw z "Harry'ego Pottera", zatytułowany "Hedwig's Theme", zna chyba każdy. Utwór jest niezwykle charakterystyczny, a przy okazji wykonywany był już na niemalże wszystkie sposoby. Jeden z fanów serii o młodym czarodzieju zaskoczył jednak wszystkich swoją kreatywnością.

Motyw muzyczny z "Harry'ego Pottera" zagrany na pralce

Po sieci krąży wideo cieszące się rosnącą popularnością. Widzimy na nim fana "Harry'ego Pottera" przebranego w kultowe szaty Hogwartu. Chłopak postanowił podzielić się ze światem swoim niebywałym telnetem i sporymi pokładami kreatywności. Zagrał bowiem muzykę z filmu na... pralce. I trzeba przyznać, że wyszło mu to całkiem nieźle!

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.