Pogoda
26.10.2017 16:02

Motyw muzyczny z „Super Mario” zagrany na kalkulatorach

Nirvana na łopacie, Judas Priest na otamatonie, czy Metallica na flecie. Czy kogokolwiek jeszcze zaskakuje pomysłowość internetowych memiarzy?

Motyw muzyczny z „Super Mario” zagrany na kalkulatorach
foto: kadr z wideo + trochę pejnta

Słyszeliście to już co najmniej tysiąc razy. Zabawne wideo, pomysłowość, śmieszki z internetów. Ale teraz się przygotujcie, bo nie ma już przelewek. Pewien kreatywny koleżka (lub koleżanka) postanowił (lub postanowiła) zagrać motyw muzyczny z „Super Mario” na czterech kalkulatorach.

Teraz już będziecie wiedzieli co robić na nudnej lekcji matematyki:

Szczerze mówiąc, dźwięki z gier o przesympatycznym włoskim hydrauliku są dużo bardziej kojące niż Slayer zaśpiewany przez bliskiego krewnego Pac-Mana, czyli otamatona, czy Metallica całkowicie zbezczeszczona przez pana „ShittyFlute’a”.

Na dodatek możemy jeszcze osłodzić popołudnie kalkulatorową wersją motywu muzycznego z „Piratów z Karaibów”. Kapitan Jack Sparrow prawdopodobnie gdyby to usłyszał, to pociągnąłby mocno ze swojej zaufanej butelki z rumem:

Chociaż i tak naszym faworytem wciąż pozostaje „Smells Like Teen Spirit” odegrane na łopacie, która uderzyła w tafle lodu.

Kamil Kacperski
Tagi: Super Mario Bros Duperele