Motyw muzyczny z „Super Mario” zagrany na kalkulatorach
Kamil Kacperski
26.10.2017 16:02
Motyw muzyczny z „Super Mario” zagrany na kalkulatorach Fot. kadr z wideo + trochę pejnta

Nirvana na łopacie, Judas Priest na otamatonie, czy Metallica na flecie. Czy kogokolwiek jeszcze zaskakuje pomysłowość internetowych memiarzy?

Słyszeliście to już co najmniej tysiąc razy. Zabawne wideo, pomysłowość, śmieszki z internetów. Ale teraz się przygotujcie, bo nie ma już przelewek. Pewien kreatywny koleżka (lub koleżanka) postanowił (lub postanowiła) zagrać motyw muzyczny z „Super Mario” na czterech kalkulatorach.

Teraz już będziecie wiedzieli co robić na nudnej lekcji matematyki:

Szczerze mówiąc, dźwięki z gier o przesympatycznym włoskim hydrauliku są dużo bardziej kojące niż Slayer zaśpiewany przez bliskiego krewnego Pac-Mana, czyli otamatona, czy Metallica całkowicie zbezczeszczona przez pana „ShittyFlute’a”.

Na dodatek możemy jeszcze osłodzić popołudnie kalkulatorową wersją motywu muzycznego z „Piratów z Karaibów”. Kapitan Jack Sparrow prawdopodobnie gdyby to usłyszał, to pociągnąłby mocno ze swojej zaufanej butelki z rumem:

Chociaż i tak naszym faworytem wciąż pozostaje „Smells Like Teen Spirit” odegrane na łopacie, która uderzyła w tafle lodu.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.