Możecie kupić słuchawki, które wyglądają jak uszy Spocka ze „Star Treka”
Kamil Kacperski
27.07.2018 14:17
Możecie kupić słuchawki, które wyglądają jak uszy Spocka ze „Star Treka” Fot. materiały prasowe

Marzyliście kiedyś o tym, by mieć uszy jak elfka albo chociaż Spock ze „Star Treka”? Jeśli tak, to teraz możecie spełnić swoje skryte pragnienia.

Sklep z geekowskimi gadżetami ThinkGeek przygotował nową ofertę dla „trekkies” - w sprzedaży pojawiły się bowiem słuchawki douszne, które imitują spiczaste uszy rasy Vulcan, godnie reprezentowanej przez komandora Spocka z Gwiezdnej Floty. Produkt jest tak podobny do oryginału, że jego kolor został specjalnie dostosowany do make-upu, który nosił w serialu Leonard Nimoy, który wcielał się w legendarnego bohatera.

Słuchawki były sprzedawane już wcześniej przez firmę Anovos, która jest odpowiedzialna za powstanie sprzętu. ThinkGeek postanowiło jednak przygotować lepszą ofertę dla fanów „Star Treka” i obecnie ich cena wynosi 39,99$. Do tego dochodzi jeszcze cena przesyłki. Tak natomiast słuchawki prezentują się z bliska:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Słuchawki Star Trek

Słuchawki są bezprzewodowe. W zestawie znajdują się 3 zestawy silikonowych nakładek (wszystko po to, aby vulkańskie ucho jak najlepiej trzymało się naszych ziemskich organów słuchowych), a także kabel do ładowania sprzętu. Według danych producenta słuchawki są w stanie wytrzymać nawet do 180 godzin na jednym ładowaniu. Liczba jednak drastycznie spada w przypadku rozmów przez telefon - wtedy „przeżyją” jedynie około 5 godzin. Jeżeli jesteście nimi zainteresowani, to znajdziecie je na stronie ThinkGeek.com.

Jeżeli jednak wolicie bardziej, cóż, konwencjonalne rozwiązania, to ci sami producenci oferują nieco tańszą wersję słuchawek w kształcie ucha Spocka. Mianowicie jest to odmiana przewodowa, która jest dostępna za 29,99$. Zainteresowanych zapraszamy na stronę Fun.com.

Kiedy nowe odcinki Star Treka?

„Star Trek: Discovery” to powrót do telewizyjnych korzeni serii. Jego premiera odbyła się 24 września 2017 roku, po 12 latach od zakończenia ostatniego serialu z uniwersum Star Trek. Główną bohaterką jest siostra Spocka - Michael Burnham, która pełni funkcję dowódcy na statku Discovery. Według prognoz serial powróci z 2. sezonem dopiero w 2019 roku.

W grudniu 2017 roku się również informacje dotyczące zainteresowania Quentina Tarantino uniwersum Star Treka. Mówiło się o tym, że reżyser chciałby nakręcić film rozgrywający się w kosmosie i że nawet już rozmawiał o tym z Paramount i J.J. Abramsem. Według nowych doniesień, film powstanie, będzie dostępny tylko dla osób dorosłych, a scenariuszem zajmie się Mark L. Smith, który znany jest m.in. ze „Zjawy”. Data premiery nie jest znana.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.