Pogoda
14.09.2017 14:59

Można już kupić bilety na T-Mobile Warsaw Games Week 2017

Warszawska impreza dla graczy w tym roku będzie jeszcze większa. Można spodziewać się wysypu nowości, ogromnych stref gier, turniejów e-sportowych na światom poziomie, znanych youtuberów oraz pięknych cosplayerek i przystojnych cosplayerów.

Można już kupić bilety na T-Mobile Warsaw Games Week 2017
foto: materiały prasowe

W 2017 roku impreza T-Mobile Warsaw Games Week odbędzie się w dniach 13-15 października w centrum EXPO XXI w Warszawie.

Organizatorzy rozpoczęli sprzedaż biletów – jednodniowa wejściówka została wyceniona na 40 zł, dostępne są także opcje karnetów wieloosobowych. Bilety kupowane są osobno na każdy dzień trwania imprezy.

foto: zrzut ekranu

Jak chwalą się organizatorzy, atrakcyjność stref wystawowych ma aspirować poziomem do światowej czołówki targów gier – niemieckiego Gamescomu czy amerykańskiego E3. Odwiedzający imprezę będą mogli między innymi zapoznać się z wyczekiwanymi grami przed ich oficjalną premierą w Polsce oraz pograć w świeżo wydane tytuły.

Activision zaprezentuje na swoim stoisku w Call of Duty: WWII oraz w Destiny 2, które będą dostępne do przetestowania na PS4.

Cenega pozwoli pograć w nowości oraz wersje przedpremierowe gier. W trakcie WGW odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski w grze Tekken 7, które są oficjalnie częścią prestiżowych turniejów Tekken World Tour.

Microsoft stawia na tajemniczość – szczegóły przygotowywanych atrakcji nie zostały jeszcze podane, wiadomo tylko, że producent Xboksa chce czerpać garściami z pomysłów wykorzystanych podczas największych światowych gier. Można być pewnym, że nie zabraknie dziesiątek stanowisk dla graczy i zostaną zaprezentowane najnowsze gry, a być może w kuluarach pojawi się także nieco więcej informacji na temat Xbox One X.

Sony zaprasza na finałowe zmagania PlayStation League. Oprócz tego na zwiedzających będą czekać stanowiska do grania z zestawami VR oraz konsole PS4 Pro. Na WGW będą także prezentowane nowe gry towarzyskie PlayLink, z To Jesteś Ty! Na czele.

Ubisoft zapowiada ofensywę ze swoimi najciekawszymi tytułami. Na pewno można będzie pograć we wzbudzający kontrowersje oryginalnym sposobem wyboru trudności South Park: Fractured But Whole, którego data premiery przypada ledwo kilka dni po imprezie. Odwiedzający będą mogli rzucić okiem także na tytuły, którymi cieszyć się będzie można dopiero w 2018 roku.

Dodatkową atrakcją jest możliwość uczestniczenia w LifeTube Video Fest – zjeździe najpopularniejszych polskich youtuberów.

Wybieracie się na WGW 2017?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry